Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 éves vagyok és csak nálam...

23 éves vagyok és csak nálam sokkal fiatalabbakkal szeretek beszélgetni/ismerkedni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig 14-16 évesekkel beszélgetek... idősebbekkel valahogy furcsa... akkor már úgy érzem, mint ha ők lennének idősebbek nálam. :/

Tudom, hogy ez nem normális és így sosem lesz egy igazi barátom sem, de nem tudom, hogy tudnék ezen változtatni. :(


2012. jún. 2. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem érzed magad elég érettnek vagy hasonló problémád lehet ez alapján. Az nem baj, ha nálad fiatalabbakkal is barátkozol, csak ne rájuk szánd minden figyelmed, mert lehetséges, hogy egyesek hasonlóan viszonyulhatnak hozzád, mint te a nálad idősebbekhez vagy veled egykorúakhoz.
2012. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy nagy zenészünket idézem valahogy:


Ahhoz, hogy király legyél le kell menni kutyába, hogy a kutyák királya legyél és ne a királyok kutyája

2012. jún. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...és ez mit is jelent?
2012. jún. 17. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
#2; 3; Gondolom egy friss zenei díjas csótány írhatta volna, ha lenne ennyi esze. Kb. azt jelentheti hogy a csőcseléknek kell szar/fos zenét játszanod, hogy istenként nézzenek rád. De ha művelt közönségnek játszanál, esetleg ki is fütyülhetnek. De kommenteljen olyan is aki ismeri az eredetét. :)
2021. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!