Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miről lehet beszélgetni?

Miről lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

örökös problémám, hogy egyszerűen nem tudok megszólalni társaságba. Már gimis vagyok, de az osztáloykba mindig csak egy emberhez ha közel kerülök. Most, hogy jön a kirándulás mégjobban ráparáztam a dologra hogy mihez fogok én kezdeni. Sulin kívül is 1-2 barátom van de ott is inkább ő beszél. Egyszerűen semmi nemjut eszembe amit mondhatnék :D

külsőmmel elvileg nincs baj, sokan mondták már hogy szép vagyok. Az viszont lehet befolyásolja, hogy itthon kb én állok az utolsó helyen akinek számít a véleménye..


2012. máj. 16. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdésedre választ nem tudok adni, de én is ilyen vagyok. Társaságban egyáltalán nem megy a kommunikáció illetve idegenek jelenlétében sem... viszont, ha valakihez közelebb kerülök, akkor kezdek megnyílni és kicsivel jobb lesz a helyzet. Általában kerülöm az olyan szitukat, ahol kettesben maradok valakivel, mert akkor jön a beszélgetés és csak tő mondatokkal válaszolok.

21/F

2012. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sorstárs :D
2012. máj. 16. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha már osztálytárs akkor egy sima "Szia! Mi újság?" is elég, főleg ha jó beszédes az illető. Keress közös témákat!(sport, zene, filmek stb.) Biztos neked is van olyan témád ami nagyon érdekel, és sokáig tudnál róla beszélni:) Csak lazán, ne görcsölj, mert akkor tényleg nehéz lesz.
2012. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!