Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fontos! Miről szoktál beszélge...

Fontos! Miről szoktál beszélgetni a barátaiddal?

Figyelt kérdés
Mert én azt vettem észre, hogy kb mindig más emberekről beszélek, hogy ők mit mondtak, mit csináltak, és szerintem ez nem valami pozitív. de miről beszéljek?
2010. jún. 27. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi közös és nem közös emlékekről, álmokról, családról, esetleg kirándulást tervezünk, filmekről folytatunk vitát, de ahogy te is mondtad, más emberekről is szó esik néha. Bár ez régen jóval gyakoribb volt. Van, hogy úgy általánosságban beszélünk az emberekről. Lehet mesélni egymásnak a kedvenc zenekarodról, könyvekről, elmondhatod, hogy mit ettél aznap, vagy elpanaszolhatod, hogy mennyire fáj a lábad, amiért háromszor nekimentél az ajtófélfának, miután együtt virrasztottatok 3 éjen át :D
2010. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
hát ez k.rvára nem az :D és szerintem elég gáz az, hogy most közben azon gondolkodsz, hogy miről beszélj, ezt neked kéne tudnod, mi nem tudunk segíteni...
2010. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam egy darabig így,de szerintem ez nem akkora gond,ha tudsz mellette más témákat is beiktatni.Például rákérdezel egy olyan dologra,ami neked furcsa,szokatlan,vagy éppen az ellenkezője..hogy pld. "mit gondolsz a...?" bármiről kérdezhetsz,bármeddig elmehetsz,ha a barátaiddal őszinte vagy.

Én például amikor más emberekről beszélek a barátnőmnek(a legjobbnak),akkor mindig megkérdezem,hogy "te hogy csináltad volna ezt vagy azt?mit gondolsz,miért tette pont ezt?"..stb.

És beszéld meg velük ezt is,hogy neked nehéz másról beszélni,mert kevés témád van velük..

2010. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányok szokták egymás hátánál kidumálni a másikat. Najó mi is szoktuk (fiuk vagyunk), de csak akkor ha az illető oltárian paraszt, vagy valamiért nagyon kilóg a sorból. Esetleg ha felmérgesít. Amúgy ahogyan az első mondta, minden egyébről dumálunk. Néha még unom is, mert van egy pár haverom akik az egyszerűt is komplikáltan magyarázzák...a közepén megunom és azt mondom, hogy jaaah ezt már mesélted...és bólogatok.

De amúgy sokszor jókat eldumálunk, főleg a régebbi marhaságokról amit anno tettünk, hogy mekkora balekok voltunk, meg ilyenek... Ilyenkor mindenkinek vannak saját sztorijai és olyanokat is elmesélünk, amit más soha az életben el nem mondana...mi meg büszkélkedünk is.

2010. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem hozzászólókkal.

És amúgy is az ember ilyen, nem tehetünk róla. Ha hiszed, ha nem ugyanúgy, akiről beszélgetsz is beszél mással másról a háta mögött...

De persze ezt is csak mértékkel.

2010. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kaják :D

egyszer egy osztálytársam azt írta német háziba, hogy a barátamma beszélgetek (ez meg volt adva) az evésről. És mindenki nézett... XD aztán pár nappal később pont németóráról hiányzott a tanár, és senki nem jött helyettesíteni. Mi meg, na lám, 45 percen keresztül csak az evésről beszéltünk :) (egy vega lány a töbiek ellen, érvek és ellenérvek :) mi csak arról próbáltuk megyőzni, hogy értse meg a mi álláspontunkat, mert mi is megértjük az övét... de nem ment neki)

meg bszélünk arró, hogy mi történt tegnap, és három évvel ezelőtt, és a könyekről, és az optimista felhőkről :D

2010. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is kb erröl,airől te...meg a partikról, érzelmeimet meg mélyebb gondolatokt senkivel nem osztok meg, mert visszaélnek vele ugyis ..:D
2010. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ha a barátnőimmel:

fiúkról,meg mindenféle emberekről,divatról,kit mi bánt meg ilyenek

(fiúkkal nem is lógok:()

2010. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legjobb barátommal mindenről, ami őt érdekli (motor, autó, forma 1 stb) ami engem (rajzolás, autók, kutyák, állatok) ezen kívül minden téma szóba jöhet, illetve viccelünk sokat, és néha "kibeszélünk" másokat!
2010. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"és néha "kibeszélünk" másokat!"


mm az nem szép dolog;)

2010. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!