Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszélgetünk? Van kedved...

Beszélgetünk? Van kedved ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az unalom az oka mindennek. Ha gondolod írj :)
2012. jún. 5. 20:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Felsőfokú angol érettségi:)

És bocs h ilyen unalom témákkal kommentelek, de csak az unalom sé a feloldottság miatt van:D:D

2012. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
én 18 ( 5. válaszoló). nem rég értem haza és nem tudok magammal mit kezdeni, épp várom a nyarat :D
2012. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Én középszintűzni szeretnék majd. De tartok a listeningtől :s



Hát legalább eddig sem unatkoztál. Merre jártál?:)

Én is várom már a nyarat,bár úgy néz ki megyek nyárimunkára, szóval nem lesz lazsálás :)

2012. jún. 5. 20:45
 14/30 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére a listningel nincsen bajom, csak a speakingbe törik bele a bicskám:/ :)

Haha:D mindenki várja már a nyarat:D

Én is megyek majd nyári munkázni Balcsira. Hennázgatok majd ott az emberkéknek:D

2012. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

hát eddig nem unatkoztam, suliból hálisten elég korán leléphettem (voltam bent kemény 3 órán) aztán 2 ismerősömhöz átmentem :D

nyáron én is megyek melózni de már 4. éve dolgozom úgyhogy megszoktam, nyáron 1 hónapot mindig ugyan ott azon kívül tavaszi szünetben is szoktam, meg néha év közben vmi éjszakai műszakot v alkalmit hétvégente. multkor kipróbáltam az éjszakai árufeltöltői melót de 1 nap után felmondtam :D

2012. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Óóó.pedig én terveztem, hogy kipróbálom az árufeltöltögetést, igaz én nyáron akartam:)
2012. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Akkor nyáron mindenki megy dolgozni :D

Én most megyek először .. remélem jó lesz. Árufeltöltőnek akartam menni én is, csak az nem jött össze .. :s De a Balcsis meló jó lehet :D

2012. jún. 5. 20:52
 18/30 anonim ***** válasza:

hát én 1 helyen próbáltam ki az árufeltöltést, és hát magával a munkakörrel nem volt nagy gond (jó, fárasztó meg unalmas de az még tűrhető) de a főnököt nem bírtam elviselni hogy úgy beszélt velünk mint egy kutyával, és végig csak ugráltatott. de legalább ez után jobban értékeltem a többi melómat :D 3évben voltam tavasszal idegenvezető és tolmács, évente gépkezelő, +alkalmi munkák.

Balatonon viszont én is szivesen vállalnék el vmit:D meg egy darabig úgy volt hogy idén nyáron megyek ki 1 hónapra Amsterdamba melózni de nem jött össze :S

2012. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Az igen ! Nem semmi :D Ettől egyébként én is tartok, tudom hogy sehol sem fognak kényeztetni, de nem szeretem ha ok nélkül úgy beszélnek velem mint a kutyával. Remélem hamar be tudok majd illeszkedni .. :)

Na igen a Balcsi... csak innen nagyon messze van.. az ország másik vége :/ :) Sajnos..

2012. jún. 5. 21:05
 20/30 anonim ***** válasza:
amúgy a legtöbb melóban ha újonc az ember még elnézőek vele, persze vannak kivételek sajnos, de ez munkakörtől és főnöktől függ. nekem az a szerencsém hogy a melóim nagy részébe protekcióval jutottam be úgyhogy alapból kapok egy pozitív előítéletet hogy az xy rokona vagyok stb. viszont ettől méginkább bennem van az hogy jól kell teljesítenem. van olyan meló amit évek óta csinálok de mindig csak rövid ideig (pár hetet, 1 hónapot) de direkt hajtok hogy miután letelik a munkaidő azt mondják h várnak vissza ha tudok jönni, és így már be vagyok biztosítva :D
2012. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!