Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok soha nemet...

Miért nem tudok soha nemet mondani? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Sajnos (majdnem), és (majdnem) mindenre igent mondo. Méh, ha én azt nem is szeretném. Ezen hogyan változtathatnék?

2012. máj. 30. 18:00
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek ilyen fóbiái, mert amikor a kert végében aludtunk sátorban (nagyon nagy a telek) és nem is volt még bekerítve, és mögötte volt egyből a patakpart, akkor hajnali 3-kor simán felszaladt egyedül vécére, és le is. Meg van 4 tesója+apukája, anyukája is abban a szobában alszik, amiben ő.
2012. júl. 7. 14:40
 32/41 anonim ***** válasza:

Amúgy te mennyire félsz a barátnődtől, már fizikálissan?

Nem azért nem mersz nemet mondani, mert félsz hogy esetleg "megtép"?

2012. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem,úgy nem félek tőle, hiszen nem is fáj, inkább "lelkileg" vagy fogalmam sincs hogy hívják amire gondolok xd
2012. júl. 22. 22:44
 34/41 anonim ***** válasza:
Hogy èrted hogy nem is fáj?Volt már hogy verekedtetek?
2012. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Írtam hozzászólásokban storykat, de csak ő ütött..
2012. júl. 23. 16:19
 36/41 anonim ***** válasza:
Mértnem mertél visszaűtni, lehet hogy az a baj hogy félted a pofikádat nem?
2012. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Nem, egyszerűen nem szeretnék verekedni
2012. júl. 24. 21:11
 38/41 anonim ***** válasza:
Amúgy ki az erōsebb köztetek te vagy a barátnōd? Ès ezt miböl szürted le?
2012. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt a gond. Nem tudtam nemet mondani sokáig, mert úgy lettem nevelve, hogy legyek segítőkész mindenben. Amikor mégis nemet mondtam, szinte még nekem kellet magyarázkodni!

Ajánlom olvasd el a könyvet segíteni fog!

[link]

2012. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy nekem kell magyarázkodni, olyankor meg zavarba jövök, és csak hebegek össze-vissza. A barátnőm meg egy tök értelmesnek tűnő magyarázatot ad, hogy miért éppen az... De érzem, hogy nem (mindig) neki lenne igaza, de egyszerűen nem tudok mit mondani.
2012. nov. 12. 19:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!