Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok soha nemet...

Miért nem tudok soha nemet mondani? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Sajnos (majdnem), és (majdnem) mindenre igent mondo. Méh, ha én azt nem is szeretném. Ezen hogyan változtathatnék?

2012. máj. 30. 18:00
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Ja, és NAGYON akaratos, ha nem az van, amit ő akar, akkor iszonyúan be tud vadulni! Pedig csak 2 hónap múlva lesz 12! Egyszer például nálunk volt, és elkezdte vonalzóval lyukasztgatni a növények levelét (fogalmam sincs miért) én meg rászóltam,hogy haggya már abba! Erre ő beledöfte egymás után többször is a kézfejembe a vonalzót és egyszer a hasamba!!! És ez csak a növények miatt volt!

Máskor meg elmentünk egy kisboltba, pár buszmegállónyira (nem is bvolt messze) de én előtte megtmondam neki, hogy én nem fogok venni semmit sem. Hát, amikor odaértünk, akkor ő vett magának egy nyalókát, aztán nézett rám. Kimentünk a boltból, és megmondtam neki, hogy már mondtam, hogy nem veszek semmi! És emiatt elkezdett veszekedni, több mint 30 percen át ÉS megrugdosott!!!!! -.-" Persaze nem fájt, de EZÉRT????

Meg egyszer megint csak nálunk volt, és még egy ember is, akivel nagyon ritkán szoktam találkozni. Barátnőm indult haza, és megkért, hogy kísérjem el a buszmeg.-be. Mondtam h most nem, mert itt van xy és mindjárt megy haza. Barátnőm: Akkor csak a földszintig (panelben lakunk), abba beleegyeztem. Kiléptünk az ajtón, és csak hogy emlékeztessem rá, mondtam, hogy: akkor lekísérlek a földszintre. Erre ő teljesen kiakadt, és mondja, hogy: Akkor takarodjak vissza!! Pedig még anyumnak is mondtam, hogy: lekísérem xyz-t a földszintig.

2012. jún. 21. 11:31
 22/41 A kérdező kommentje:

Ez így jó lenne? beleírtam azt is, amit az egyik válaszoló írt.

Tehát: "Szia, figyelj! Sajnálom, de már nem szeretnék a barátnőd lenni. Egy barát nem attól barát, ha sülve-főve együtt vannak. Ha ez az együttlét már kötelességé válik, rég másról van szó. Állandóan kihasználva érzem magam, mert mindig az van, amit te szeretnél. De csak most, az utóbbi 1-2 évben, amikor kimondtam a saját véleményemet. Előtte hagytam magam, bár én sem tudom, hogy lehettem ennyire hülye. Az a baj,hogy szerintem te túl akaratos vagy. És most kérlek, ne kezdjünk el veszekedni, egy kapcsolat csak úgy működik jól, ha azt mindkét fél szeretné. És még egyszer sajnálom!"

2012. jún. 21. 13:09
 23/41 anonim ***** válasza:

Kedvesem, nekem a barátnőm 10 év barátság után mondta hogy nem. és ennyi volt. Ő eldöntötte. sírt én ételtelenül álltam -de elfogadtam. Kitudta mondani hogy már nincs rám szüksége, és ez becsülendőbb mint színházat játszani. Azóta nem találkoztam vele, igaz nem is vagyok rá kíváncsi. tehát az életben a nem -az n.e.m -és bennem is az. Lehet tanulni mindenből. nem volt egy hangos szó kiabálás ,tiszteletadás volt egy letűnt korszak emlékének.


Ha nem akarod a kislány társaságát akkor mondd hogy igy határoztál. ennyi. legjobbakat.szervusz.

2012. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:

Én az ilyet ennyi sok minden után megverném. Nem érdekelne, hogy gyerek. (Persze neked nem ajánlo :) ) Rosszul volt nevelve, azt hiszi mindent megkaphat, és meg is kapja. Ha meg nem, akkor elkezd hisztizni, mert látja hogy ez bejön.

A leveled amúgy szerintem jó.

2012. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Jó az a szöveg. És ne hagyd magad. Mi az, hogy vonalzóval döfköd, meg megrugdos? Hisztis kis p*csa az ilyen, nem kell vele törődni.
2012. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Bogee123 ***** válasza:
Úristen mik vannak..:oo a véleményem a barátnődről le sem írom, mert ki lenne az egész csillagozva:D nemtudom, hogy hogy bírtad azt ki hogy ne tépd meg emberesen, rendesen engem felidegesít a viselkedése...sokkal jobb barátokat érdemelsz! tényleg az jön le rólad, hogy normális vagy és nemtudom hogy mire volt jó neked eddig húzni ezt:/ egy 12 éves éretlen akaratos p*csával semmire nem mész..és hogyképzeli azt h megrugdos meg a vonalzóval szúrkál?! mutasd meg h te vagy a nagyobb és hogy nem az van mindig amit ő elképzel;))! én a kiscsaj helyébe örülnék ha lenne egy ilyen barátnőm... nincsenek más barátaid esetleg?:| keresd mások társaságát, olyanokkal legyél, akik nem használnak ki..annyi csaj van a földön még lehet egy csomó barátnőd :) amúgy a levél az meg jó lesz szerintem. soksikert a továbbiakban:) 14/L
2012. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem benned van a hiba, egyszerűen csak hülyékkel vagy körülvéve. De komolyan, legyen céljaid, és saját döntésed, akaratod, és vidd véghez.
2012. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 X-atosz ***** válasza:
Aztán majd írd meg nekünk, hogy zajlott, mi lett az eredmény. :) Én kíváncsi lennék rá.
2012. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Pár napja beszéltünk skype-on, előtte meg telefonban veszekedtünk. Nem ezt a szöveget írtam meg neki, hanem egy sokkal rövidebbet: "Nem kell megfojtani egymást a kapcsolatunkkal, egy kapcsolat csak úgy működik jól, ha azt mindkét fél szeretné." Ezt írtam neki, azóta kevesebbszer keres, szokott (akkor szintén azzal, hogy aludjak náluk) e kevesebbszer.
2012. júl. 5. 20:57
 30/41 X-atosz ***** válasza:

Akkor szerintem kérdezz meg tőle valami mást is (mert elképzelhető, hogy fóbiája van): pl fél-e egyedül a sötétben, esetleg egyedül lenni, vagy hasonló.

Érdemes kipuhatolni, mert a fóbia nem játék.

2012. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!