Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy megváltozzon valaki véleménye?

Figyelt kérdés

az egész osztályom utál mert az első benyomásuk nem volt túl pozitiv. flegma voltam és különc is és mindenki megutált. nem engedik hogy velük legyek ezért egyedül ülök, órán is és szünetekbe is szeméttel dobálnak. folyton beszólogatnak és infon mindig ujrainditgatják a gépem. és néha még vizzel is pocsolnak és szánt szándékkal öntenek le. a cuccaim mindig el csórják és tönkreteszik.ha megpróbálok valamit mondani vagy csinálni már rögtön én vagyok az idegbeteg.sajna a tanárok sincsenek jobb véleménnyel rólam. szerintetek mit csináljak? HELP ME PLEASE!!

16/L


2012. máj. 22. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
mindha rólam beszélnél sajna :( igaz nálam a dolog azért nincs enyire elfajulva de például mikor kimuvelnek valamit a tobiek en vagyok a hibás es sokszor nemis tudom miert kéri el tolem a tanár az elenorzot es beír 1 beírást. En anyit teszek elene hogy lese sz***m mert nagyon nemizgat a tobiek primitiv gondolkodása mert én probálok jófej lenni de anyira nagy barmok hogy az nemigaz . Na roviden csak enyi. Szerintem keres uj barátokat es arra sajna nemtudok válaszolni pontosan hogy mit kezgyél azal hogy (bocsánat a kifejezésért) basogaztnak mivel hogy en 14/F vagyok es ijenkor csak szimplán le**szok 1et az iletonek. (ja es bocsi a helyesírási hibákért)
2012. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
envok az 20:29 es nemhoszem hogy ojan konyen megváltozik valaki véleménye :( sry
2012. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nemhiszem* sry :)
2012. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyértelmu a dolog, minnél hamarabb válts iskolát,, ahol majd tisztalappal indulhatsz ;)
2012. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és én tényleg szeretnék sulit váltani de anyáék nem engedik mert szerintük még kibirom azt a kis időt
2012. máj. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!