Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Meg akarok változni!

Mit tegyek? Meg akarok változni!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy bunkónak érzem magam. Eddig nem is vettem észre, de körülbelül egy hónapja kezdtem rájönni, hogy nem vagyok olyan szimpatikus személyiség. Próbálom moderálni magam, de ez nem mindig sikerül. Van egy lány aki próbál viccelődni (például végighúzza a krétát a fekete pólómon/100% hogy nem piszkál, mert jóban vagyunk, csak ő ilyen/) de én nem bírom, és lekiabálom, hogy "gyűlöllek" / "szállj re rólam". Ez mind fura mert én nem ilyen voltam. Tavaly nagyon jóban voltam vele... Másokkal is így bánok. De főleg a lányokkal. És nagyon zavar. Mit tegyek?

15/f


2012. máj. 6. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és még van pár dolog. Nemrég elárultam egy barátom titkát, mert volt egy kínos helyzetem és muszáj volt ezt tennem. Nem szőrnyű? Gyűlölöm magam! Egyébként már elkezdtem helyrehozni: beszéltem azzal akinek elmondtam, hogy felejtse el..
2012. máj. 6. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha muszáj volt elárulnod a titkot, akkor ne gyűlöld magad emiatt.


A "bunkóság" mögött talán korábbi rossz élmények, megkeseredés, csalódások is állhatnak. Ha így van, ezeket tárd fel magadban és számolj le velük. A türelmetlenségedet, ami miatt "bunkó" vagy, a nem kiegyensúlyozott élet okozhatja, például a fenti dolgok.

2012. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van és nem kellene bánkódnom amiatt, hogy elárultam a titkot, de úgy érzem ez akkor sem volt helyes..


Amiket leírtál azok nagyon sokat segítettek. Ezekre nem is gondoltam, viszont értek csalódások stb. megpróbálok leszámolni velük.

Köszi :D

2012. máj. 7. 08:09
 4/5 anonim válasza:
ne foglalkozz senkivel csak magaddal pont olyan korban vagy amikor minden kicsit érzékenyebben fog érinteni nekem is így volt de én kinőttem én is úgy viselkedtem mint te csak engem azért utáltak mert a én voltam a legjobb tanuló és azt hitték hogy kivételeznek velem lehetett úgy ez akkor mikor 6-ikba jártam most végzem az egyetemet ott végre normális emberek vannak tehát ne foglalkozz senkivel
2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :d ez megnyugtat :D
2012. máj. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!