Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én egy 14 éves lány vagyok....

Én egy 14 éves lány vagyok. Nagyon érzelmes típus vagyok. Akit megkedvelek azt nagyon tudom szeretni. Sajnos voltak gondjaim is emiatt. Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire érzelmes? Csak mert elegem van hogy ennyi gondom van belőle. :/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 23:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én most amúgy egyeltalán nem szerelemről bezsélek, hanem úgy általánosságba az emberekről.
2012. ápr. 25. 22:14
 12/15 k.lau13 ***** válasza:

Megértelek...Mármint most komolyan. De tudod, szerintem sokkal jobb elgondolkozni ilyesmiken, átgondolni a dolgokat, mint abszolút érzelemmentesen... inkább nem mondom, miket csinálni, pedig lenne egy két példám, és én sem szerelemről beszélek, vagy... vagy amit mostanában annak neveznek és nem az. Én is így voltam, azaz az alapján, amit leírtál, kábé másfél évet szenvedtem ezzel végig, DE! elgondolkoztam dolgokon, megtaláltam a dolgok értelmét, olyasmiket látok teljesen másképp, és szerintem jobban, amiket enélkül a másfél év nélkül biztos nem így látnék, bár ez nem csak ettől függ, kicsit összetett a dolog, de lényegében.


Nem mondom, hogy megéri "szenvedni" vagy nem is tudom, de amikre rájössz, az utána annyira befolyásolhat mindent, és annyira... megváltoztathat mindent, persze jó irányba.


Mondjuk ez nézőpont kérédse, és írom ezt úgy, hogy depressziós hülyegyerek voltam másfél évig, és most se sokkal jobb semmi, mégis sokkal tisztábban látok, köszönhetően ezeknek. Ki tudja, mi lett volna ha..


Na persze, ez most egy részt úgy hangzik, mint valami nyálas latin.amerikai szappanoperában, másrészt pedig abszolút nem ismerlek, és nem mondhatom, hogy megértelek, de szerintem érdemes elgondolkozni ilyesmiken néha.


Ez mondjuk egy fajta gondolkodás volt, az enyém, és valszeg hülyeség. De leírtam, mert ez csak egy vélemény, és ki tudja, talán lesz majd, aki értékeli. Semmiképpen nem negatív akart lenni, és nem csak a "levegőbe beszélek", ez most teljesen őszinte volt. Persze nem mindenki szeret agyalni a dolgokon, ki tudja, mondom, nem ismerhetlek, és nem tudhatom, konkrétan mire gondolsz. Ez tényleg csak személyes vélemény volt, amit úgy értelmezel, ha egyáltalán érdekel, ahogy akarsz. Ha meg nem, hát akkor... Akkor bocsánat, hogy ideírtam ezt a csomó valószínűnek hülyének tűnő szöveget. Én így látom a dolgokat, és néha leírom, hátha segíthetek vele valakinek. Sajnálom, ha mégsem. Remélem, azért majd megoldódik valahogy :)

2012. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 k.lau13 ***** válasza:
Na jó, kicsit "elkalandoztam", vagy mi. Bocsi, nem ezt akartam kihozni belőle... De remélem lehet nem teljesen hülyeségnek értelmezni. Tényleg "jószándék" volt, sajnálom, ha másképp jött le. Magyarul nem a saját gondolkozásomat próbálom megmagyarázni, mert abszolút nem biztos, hogy jó. Csak olyan gondolatokat próbáltam leírni, amik talán hasznosak lehetnek, vagy ha mégsem, mégegyszer bocsánat. :)
2012. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi gond, köszönöm hogy leírtad.
2012. ápr. 29. 17:57
 15/15 anonim válasza:
Jó lenne ilyen lányokkal ismerkedni, nekem nincs szerencsém, olyan lányt találni, aki szintén olyan érzelmes lenne, mint én. :)
2012. jún. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!