Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én egy 14 éves lány vagyok....

Én egy 14 éves lány vagyok. Nagyon érzelmes típus vagyok. Akit megkedvelek azt nagyon tudom szeretni. Sajnos voltak gondjaim is emiatt. Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire érzelmes? Csak mert elegem van hogy ennyi gondom van belőle. :/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy jó tulajdonság, nem is értem mi a gond vele. :)

16/F

2012. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2012. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

olvasd el ezt a könyvet :Személyiségünk rejtett tartalékai

ilyen vagy, a legtöbb ember pedig nem ilyen, ki lehet ölni magadból ezt a tulajdonságot ha figyelsz rá...sajnos ez a természetellenes folyamat vezet arra az útra amit a társadalom elvár tőlünk.


persze vannak emberek akiknek így is jó vagy, csak nagyon kevesen

2012. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó tulajdonság ha érzelmes vagy! Arra azonban ügyelni kellene szerintem, hogy mikor és kinek mutatod ki érzelmeidet, mert sajnos vannak olyan emberek akik ezzel vissza tudnak élni.
2012. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mintha engem jellemeznél...:P Én is ugyan ilyen vagyok és rettentő könnyen megbízok mindenkiben... Nekem is voltak miattam gondjaim nem is egy de mostanában kezd valamennyire helyre rázódni az életem... Szerintem ezt a tulajdonságodat tartsd meg.. Nekem végülis mindenki ezt ajánlottak.. (csak azt hogy megbízok nagyon hamar az emberekben azt kéne elhagynom) Szóval nem akard ezt a tulajdonságodat elhagyni szerintem:) 12/L
2012. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A 12 évesek nehéz élete...
2012. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17:22 ha akarod leírom privátba hogy mik történtek velem az elmúlt egy évben..-.- Attól , hogy 12éves vagyok velem is történhetnek rossz dolgok hidd el, és az elmúlt egy évben a rosszon kívül nem igazán történt velem semmi..:/ -.-
2012. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 k.lau13 ***** válasza:

én is ilyen vagyok (szintén 14... oké, majdnerm :D)... tudom, miről beszélsz, de szerintem ez nem olyasmi, amit meg kéne változtatni, szerintem is egy jó tulajdonság! :) A társadalom meg nagyjából egy szánalom, amin meg kéne változtatni, csak nem lehet.


Csak azokat az embereket kell megtalálni, akik szintén így vannak ezzel, vagy legalábbis tudják, ez milyen érzés. Szerintem ez azért minden emberben benne van, csak nem ilyen szinten, és nem teljesen tudatosul bennük. Ha megtalálod azokat, akik megértenek, utána egyszerűbb lesz szerintem :)


Ez egy nagyon jó tulajdnonság, tényleg. Egy szánalom, hogy mostanában mennyire nincsenek érzései az embereknek.

2012. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Elgondolkozok rajta hogy mégse annyira rossz tuladonság ez!

Csak az baj hogy mivel ennyire érzelmes vagyok, és amekkora szerencsém van, hogy megkedvelek eléggé egy pár embert és pont akkor mennek el valahova. :/ És iszonyatosan hiányzik.

2012. ápr. 25. 22:12
 10/15 A kérdező kommentje:
hiányoznak*
2012. ápr. 25. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!