Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék az olvasásra...

Hogyan tudnék az olvasásra jobban koncentrálni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasás közben nem tudok oda koncentrálni. Elkalandozik a gnondolatom, nem tudom mit olvastam. Nagyon sonkszor elálmosodom. Pedig szeretnék olvasni, de igy nem élvezem. Mit lehet tenni?

#olvasás #olvasási nehézség #koncentráció hiány.
2012. ápr. 16. 17:26
 1/1 Jmm válasza:
Amit olvasol, képzeld el a fejedben a jelenetet. Pl.: Marika néni megy a a boltba és az úton találkozik a legjobb unokájával. Akkor elképzeled hogy megy az úton és találkozik az unokájával, de minél részletesebben gondold el, és ha elgondolod akkor számodra érdekes legyen. Ha így csinálod akkor oda tudsz figyelni és meg is jegyzed hogy mi volt benne. Nekem beválik!:)
2012. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!