Mas lany is van igy?

Figyelt kérdés

En 3 dolog moatt banom, hogy nem fiunak szulettem. 1: nem gyurhatom ki magam olyan hatalmas V-alakos izomallatta, nonek nem all jol (szerintem). 2: nem varrathatom ki magam, az egesz testemen, mint sok pasi, mert ugyancsak nem allna jol egy non (szerintem). 3: nem lehetek katona, hogy mehessek 'harcolni'. Oke, nehany no is elmegy katonanak, de megsem az igazi.

Amuzy szeretek lany lenni meg semmi bajom. 16/L



2012. ápr. 15. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.

De szerintem, ha erre vágysz tedd meg.

Szerintem gyönyörű, ha egy nő totál ki van varrva, szép, ízléses tetkókkal, én is teljesen szét leszek varrva, már folyamatban van.

A többi nem tetszik, de lényegtelen.

22/L

2012. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem bánom, hogy nem fiúnak születtem, de gondot okoz az, hogy merjek-e izmosabb lenni... mert bár tetszik, ha egy nő izmos, de félek, hogy sokat veszítek az amúgy sem biztosnak érzett nőiességemből, ha jobban meglátszana rajtam.

Katona nem lennék, de eljárnék szívesen küzdeni, verekedni, csak megint itt jön az, hogy kék-zöld foltosnak lenni nem ciki, csak nőként nem szép.

A tetkók meg szerintem szépek a nőkön is. Nincs azzal semmi baj. Én csak azért nem vállalom be, mert sajnálom a bőrömet erre. :) Meg a pénzemet. xD


Amúgy a bő, sok zsebes, kényelmes gatyákat irigyelem a pasiktól. :D Tudom, én is járhatok ilyenben, van is ilyenem, csak nem nőies. :)


És még az is jó a pasiknak, hogy ők lehetnek agresszívak, kezdeményezhetnek nyugodtan, sőt ez sokszor elvárás. :) És nem kell azon agyalniuk, hogy ez belefér-e még a nőies viselkedésbe, vagy furcsán fognak-e nézni érte...

27/N

2012. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!