Mas lany is van igy?

Figyelt kérdés

En 3 dolog moatt banom, hogy nem fiunak szulettem. 1: nem gyurhatom ki magam olyan hatalmas V-alakos izomallatta, nonek nem all jol (szerintem). 2: nem varrathatom ki magam, az egesz testemen, mint sok pasi, mert ugyancsak nem allna jol egy non (szerintem). 3: nem lehetek katona, hogy mehessek 'harcolni'. Oke, nehany no is elmegy katonanak, de megsem az igazi.

Amuzy szeretek lany lenni meg semmi bajom. 16/L



2012. ápr. 15. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mások is vannak-e így vele, de nekem semmiképpen enme zek az indokaim arra, hogy miért jobb fiúnak lenni.

16/l

2012. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Én csak azért lennék fiú, mert ők nem menstruálnak, szülnek:D

Én meg lány vagyok és mégis ki fogom magam varratni:)

Fiúk hátrányai:

-Nőket megérteni

-Kezdeményezniük kell párkereséskor

-Visszaüthetnek nekik

-Nem "szabad" kimutatniuk az érzéseiket


Gondold újra:D

14L

2012. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azért lennék fiú, mert sokkal könnyebb beállítani a hajadat, ha rövid és, mert Kigyúrhatod magadat (egy lányon tényleg nem áll jól, ha pl. kockás a hasa =/).
2012. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem is lesznek tetkóim, 5 van tervbe véve, plusz ami még jön majd, de egész testet beborítóan egy nőn nem néz ki jól szerintem. Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 15. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:

hát én is inkább lennék fiú, de nem teljesen ugyanezek miatt.. leírom én is, nemtommiért :D

1. nem jön meg nekik

2. nem 'kell' szülniük

3. lehet nagyon rövid hajuk anélkül hogy béna lenne

4. nem kell az alakjukkal foglalkozniuk annyit, és náluk más a kövér mint a nőknél, nem kell anorexiásnak lenniük ahhoz hogy jól nézhessenek ki

5. többet ehetnek hízás nélkül

6. beállhatnak katonának (igen ezért én is:)

7. átlagban jobban megbecsülik őket


és én utálok lány lenni. de a kérdésre konkrétan válaszolva, igen, más lány is van így ezzel

2012. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amúgy mit jelent az hogy kivarratni magát??
2012. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1 tanulj meg ÍRNI!!!!!!

2 egy tetkós csaj ugyanolyan szép lehet mint a nem tetkós

3 ugyanúgy vannak női katonák és harcolnak is

2012. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudok írni, csak amikor írtam ki a kérdést, nem volt ékezetes billentyűzetem, telefonról írtam, és nem vettem észre az elírásokat.
2012. ápr. 16. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Szerintem minden lánynak van néhány indoka, hogy miért lett volan kellemesebb fiúnak születni. Például én azt a mindnet leszarok életkedvet nagyon irigylem tőlük. Meg azt, hogy nem olyan bonyolulta írnak körbe mindent, az magamban is tökre idegesít. És hogy tudnak nemet mondani, amikro egy lány kezdeményez, és nem idiótán vigyorogva elterelik másra a témát. Mint ahogy szerintem a lányok többsége csinálja a korosztályunkban, tiisztelet a kivételnek. Plusz ha valaki hozzájuk szól, nem játszódik le az agyukban rögtön ötvenezer lehetőség kettő perc alatt, hogy miért szólhatott hozzájuk, nem is érdekli őket. Plusz egy lányra társadalmi nyomás nehezedik, hogy nem szeretheti a kémiét meg a fizikát, azok fiús tantárgyak. De mondjuk a fiúk így vannak a magyarral. :)

Szóval, összességében nekem sokkal inkább társadalmi és szociális indokaim vannak. És igen, az is hozzátartozik, hogy szerintem a férfiak sokkal könnyebben érvényesülnek, és hülyén hangzik, de jobban is tisztelik őket, mert mégis angyobb a tekinténye egy ordibálő főnöknek, mint egy hisztiző és sikítozó főnöknek.

De miért akarod magad kivarratni, miért akarod magadat kigyúrni, és miért akarsz katonáskodni?

2012. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De szerintem a fizika meg a kémia nem fiús tantárgy, legalábbis nálunk inkább a lányokra tukmáják, mintsem a fiúkra.

A kérdésre (hogy mért akarom magam kivarratni, kigyúrni, és katonáskodni) nem tudok válaszolni. Nincsenek konkrét indokaim. Egyszerűen tetszik. De talán egy indok lehet az, hogy akik izmos, kigyúrt állatok/katonák, azok erősek, "kemények", kitartóak (katonák), nem érdekli őket más véleménye(tetkósok), és csupa ilyen tulajdonságuk van. /Legalábbis én gondolatban ezeket társítom az ilyen férfiakhoz./

2012. ápr. 17. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!