Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit írjak facebookon egy...

Mit írjak facebookon egy fiúnak, ha barátkozni akarok vele? (én lány vagyok)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szeretnék veled barátkozni!
2012. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit szólna egy srác ehhez? ha ezt írnám..
2012. ápr. 14. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

az első 50 feletti...


basszus bökd meeg:D

2012. ápr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha értelmiségi a srác, akor ne bökd meg, mert nem leszel számára szimpatikus...

Írd le, hogy mit szeretnél és MIÉRT.

2012. ápr. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

biztos meglepő, de a fiúk nem szeretik/értik a célozgatást. ha barátkozni akarsz vele, akkor azt írd meg. hogy reagálna rá? ha értelmes, megérti, ha nem, akkor nem érdemes foglalkozni vele.

nem szégyen az, ha egy lány egyenes, sok energiát takarítasz meg vele.

persze meglehet hogy örülni fog egy újabb kalandnak, de ha te is csak arra vágysz, akkor nem kell cifrázni. ha meg hosszútávon gondolkodsz, ismerd meg előbb, olyan dolgokat kérdezz tőle, amire kíváncsi vagy, neked fontos

2012. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ismered, pl. osztálytársad, akkor beszélgess vele többet, és ha továbbra is tetszik, akkor írd meg neki ezt. Rosszul nem járhatsz vele, max tudni fogja hogy tetszik neked. Legjobb esetben elkezdtek levelezni, többet beszélgetni, és talán sikerül.

Nekem ha ilyet írna egy lány, akkor eléggé elgondolkodnék rajta, mert vannak olyanok, akik egyáltalán nem hiányoznak, még barátként sem. De nyilván nekem is van aki tetszik, és nem csak személyes kapcsolat miatt lehet ez, hanem esetleg olvasom a kommentjeit, hallom beszélgetni másokkal (osztálytársam), stb...

Próbáld meg, ha én ilyet kapnék, akkor elfogadnám vagy elutasítanám, de biztosan nem pletykálnám el a dolgot !

2012. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!