Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha nő létemre...

Normális az, ha nő létemre inkább férfiak társaságában érzem jól magam?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, szeretek öltözködni, követem a divatot, sminkelem magam, fodrászhoz járok, szóval nőies nő vagyok (alakra is.) Vannak ugyan fiús érdeklődési köreim, pl. szeretem a sportokat, érdekel a gazdaság, és a politika, de alapvetően nőies nőnek tartom magam. Viszont azt vettem észre, hogy a barátaim többsége pasi. Férfiak közt érzem jól magam, úgy érzem, velük lehet csak igazán hülyéskedni, viccelődni, könnyebben feloldódok a társaságukban. Egy barátnőm kivételével a nők között mindig furán érzem magam, úgy érzem, nem tudok önmagam lenni, nem tudok kibontakozni. Néha ettől elég kellemetlenül érzem magam, és sajnos nem tudom, mitől lehet az, hogy így érzek. Szerintetek ez normális, vagy lehet valami egyéb magyarázat?

2012. ápr. 8. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, de amennyi esze van azoknak akik itt vannak ki kell fejteni a dolgokat, mellesleg az hogy írt 1 mondatot róla szerintem nem órákig való ecsetelés, de ha neked ennyi időbe telt mg elolvastad az már saját gond, és jó is hogy írt mivel az ilyen nők akik ennyi helyre eljárnak és ilyen igényesek inkább miss p.icsák szoktak lenni és az ugyanilyenek társaságát keresik, a pasis nők meg a pasikét, ő mégis kivétel. Inkább nem is válaszolok neked tovább mert itt nem a kérdezőn látszik hogy ki a hisztis továbbá a kötekedős akibe kár a levegő, te igazi NŐ vagy, a kategóriába akiket rühellsz te is beletartozol csak hát ugye saját magát az ember isteníti...
2012. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
2 és 3-mas válaszolónak igaza szerintem,simán megeshet hogy egyik fiú nem haverként tekint vissza, 4-es meg te meg írod a baromságaid, és a kérdezőnek mondom semmi furcsaság nincs benned, hülyeség volt kiírni a kérdést is egyáltalán csak ráérsz nagyon
2012. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen voltam nagyon sokáig. Nem szerettem a csajokat, inkább fiúkkal barátkoztam. Vicces, mert mára lett egy tök jó kis csaj társaságom, amiben csupa olyan csajok vannak, akik régen szintén inkább fiúkkal barátkoztak. Mostanra a barátnőim a legfontosabbak az életemben, imádom őket! 26N
2012. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

A nők által beírt egyes válaszokból is kitűnik, miért érzem én jobban magam férfiak társaságában.:)

Már ezen a jelentéktelen kérdésen is sikerült összevitatkozni.

2012. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha fűnek fának érzed magad a te dolgod.

amíg adnak belekötési lehetőséget addig kihasználom az alkalma...tudod, nem az a hülye aki elkezdi hanem aki folytatja....

2012. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
fölösleges ezzel foglalkozni, csináld ami jól esik
2012. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális :) Nekem van 2 jó barátnőm, akik ugyanugy mint én, ők is inkább a srácokhoz állnak közelebb :) Én is teljesen lányos vagyok, ugy öltözködöm meg ilyenek , de mégis velük érzem magam ugy ... ugy ohgy jól :DD
2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!