Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha nő létemre...

Normális az, ha nő létemre inkább férfiak társaságában érzem jól magam?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, szeretek öltözködni, követem a divatot, sminkelem magam, fodrászhoz járok, szóval nőies nő vagyok (alakra is.) Vannak ugyan fiús érdeklődési köreim, pl. szeretem a sportokat, érdekel a gazdaság, és a politika, de alapvetően nőies nőnek tartom magam. Viszont azt vettem észre, hogy a barátaim többsége pasi. Férfiak közt érzem jól magam, úgy érzem, velük lehet csak igazán hülyéskedni, viccelődni, könnyebben feloldódok a társaságukban. Egy barátnőm kivételével a nők között mindig furán érzem magam, úgy érzem, nem tudok önmagam lenni, nem tudok kibontakozni. Néha ettől elég kellemetlenül érzem magam, és sajnos nem tudom, mitől lehet az, hogy így érzek. Szerintetek ez normális, vagy lehet valami egyéb magyarázat?

2012. ápr. 8. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Ez teljesen normális szerintem. Én is sokkal jobban megértem magam a férfiakkal, nem bonyolítják a dolgokat, általában keveset beszélnek és akkor is a lényeget mondják. Persze ez nem minden férfire érvényes.


Ha sok nő van hosszabb ideig egymás között, az tuti, hogy ott megindul a másik nyírása, kikezdése, a férfiak erre sokkal kevésbé hajlamosak.

2012. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezzel nagyon sok mindenki így van kérdező, csak te ezt valamiért nagy dobra vered.
2012. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ano26 válasza:
56%
Fura, de nincs ezzel semmi baj, addig amíg el nem kezd az egyik nem képviselője többet érezni...
2012. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Az utolsóval ne törődj csak irigy. Mellesleg pont az ilyenek miatt van nekem is több pasi ismerősöm, mert a nők féltékeny,gerinctelen p.icsák lesznek nem is kevés idő után ha valami nem úgy van ahogy nekik jó.
2012. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
mostmár utolsó előtti
2012. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es: miért lennék irigy? egy tök normális kommentet írtam a kérdezőnek, csak te valamit félreértettél benne ezek szerint.
2012. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
51%
Rám gondolt, akinek a hisztis kérdező töröltette a kommentjét:) Már mire lennék irigy? Hogy fényezi magát, mintha bombanő lenne? Nem bírom az ilyen öntelt libákat, 21 éves NŐ, ez nagyon vicces.
2012. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyszerűen érzékeltette hogy tipikus nő a fodrásszal/sminkkel, mégis 90% pasi haverja van, és tény, hogy nem mindenki járhat ilyen helyekre, kommentedből nézve te sem....így ahelyett hogy a kérdésre válaszoltál volna kifejtettél valamit amit senki nem kérdezett ergo nem tetszik, pedig semmi rosszat nem tett se neked se másnak azzal hogy -megjegyzem tök névtelenül-ezeket mind leírta.
2012. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Jah és ha értelmes kommentet írtál volna akkor nem törlik a modik, ennyi.
2012. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
54%
Én is járok fodrászhoz, meg edzeni, meg ezerféle helyre, de nem ecsetelem órákig, szerintem ez eléggé minősít valakit. Egy nőies nő nem ír kisregényt arról, hogy ő milyen nőies.
2012. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!