Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, mikor cikinek...

Mit csináljak, mikor cikinek érzem magam?

Figyelt kérdés

Ha relatívan gondolkodom, akkor nincs velem semmi baj, azt mondják, szép vagyok és 7 éve van barátom is, és vissza hallom, hogy ennek annak bejövök... Mégis szinte antiszociális vagyok a kisebbségi komplexusomtól, már meg sem szólalok, hogy ne nevessenek ki, sokszor már végső elkeseredésemben, hogy ne sírjak inkább összeszedem magam és magamra erőltetem a beszédet(:D).:/ Facebookon mikor írnak a képeim alá, hogy pl. jól nézek ki, nagy nehezen egy köszit visszaírok, mert úgy érzem mindenki azt nézi olyankor és nevetnek a válaszomon... Úgy érzem ez a fajta viselkedés már abból fakad, mert az emberek sokszor ki is nevetik a másikat, legalábbis ha a környezetemből indulok ki, és amikor kisebb voltam, ki is gúnyoltak engem is, pedig tudom, hogy ez egy emberi tulajdonság, mégis mélyen érint. Tudnátok valamit tanácsolni?


18L


2012. márc. 28. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
nem lehet h az a bajod h kvázi gyerekként összejöttél egy fiúval és már nem érzed magad eléggé nőnek, akiért harcolnak a pasik, sőt soha életedben nem élted ezt át?
2012. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha én pl vmi után teszek egy mosolygófejet a párom azt hiszi gúnyolódom

a köszi -re egy nevetés, kedvességet is jelenthet - változtass a felfogásodon


ami segít: másokkal foglalkozz, ne magaddal.

érdeklődj a másik felé, és láss csodát elkezd magáról beszélni (amit mindenki szeret) és máris te leszel a jó beszélgetőpartner


én egyszer felvettem pl egy passzos ruhát, de amikor már rég az utcán voltam, elkezdtem magam kellemetlenül érezni benne, cikisnek tartani, ekkor jött egy ötlet, hogy mi van, ha azt gondolom magamról, hogy ebben vagyok a legdögösebb nő és szánt szándékkal vettem fel, hidd el még a kisugárzáson is meglátszik, akármi van rajtad!!!

2012. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj, köszi, csak az a bajom, hogy gondolkodtam így(dögös ruha), és be is vált, annyira jól éreztem magam akkor, mikor ezt eltudtam érni, de mindig visszatérek az alapfelfogásomhoz.:(:(:( Sokszor már belefáradok a sok "gondolatátformálásba" :(:( Ha meg arra gondolok, hogy kedves leszek és kedves is vagyok másokkal, akkor meg mikor társaságban vagyok, mindig azt nézem, hogy más biztos azt nézi, hogy én milyen álszent vagyok. Szóval mindig van valami, ami miatt visszacsöppenek ebbe.:(
2012. márc. 28. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy első fején találtad a szöget.:) De mit lehet ilyenkor csinálni? Most azért nem szeretném elhagyni a barátomat.:(
2012. márc. 28. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
ez most lehet hogy szívtelenül hangzik: a barátod csak egy nagyon nagyon nagyon jó fiúbarát akivel felnőttél és mindent tudsz róla stb vagy szerelmes is vagy belé?
2012. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerelmesnek érzem magam. Hát igen, mikor picik voltunk, 11 évesen azért nem csókolóztunk, nem mertünk, meg nem volt semmi, puszi volt, de hát tényleg kicsik voltunk, de már akkor is csak egymással foglalkoztunk.:):):) De visszatérve, megpróbáltuk külön is, de mindig visszataláltunk egymáshoz.
2012. márc. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!