Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátommal kb.3hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kb.3hónapja együtt vagyunk, most mentünk először moziba. De eléggé cikinek éreztem. Mert nem mert semmit kérni (pl. popcorn) tökre elment a kedvem. Nem érzem már annyira jól vele magam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Könyörgöm,normális válaszokat!!
2010. márc. 13. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

háát ez tényleg gáz....mi az h nem mert kérni??hány éves??

meg ha nem érzed vele jól magad akkor aegyértelmű h szakíts vele,ne hitegesd őt se meg magadat se,de persze ha szakítasz előtte jól gondold meg h tényleg jól döntesz-e

2010. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
a pasik büszkék. neki nem volt pénze popkornra, tőled meg ciki lett volna elfogadnia. így gondolkoznak a teremtés koronái. szóval ne hozd inkább ilyen helyzetbe, vagy beszéljétek meg,hogy egyszer te fizess egyszer ő. és akkor nem kell kukáskodni.
2010. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 én 14 amúgy nemaz..volt pénze csak egyszerűen állandóan ezt csinálja..mondtam neki hogy legközelebb hívjuk el vmelyik haverunkat
2010. márc. 13. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
kicsit stresszes a gyerek. de sztem belefog jönni, ettől az egy alkalomtól még ne menjen el a kedved.
2010. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utcsó. Köszi:D Reménykedjünk:D
2010. márc. 13. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Most akkor az a gond hogy nem vett popcornt és kólát miután kifizette a jegyet?

És hogy máskor sem szokta szórni a pénzt?

2010. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak izgult, emiatt nehogy már ne érezd magad jól vele. Egyébként sem értem a problémát..
2010. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem az a gond hogy nem mert kérni popcornt vagy kólát hanem ott töketlenkedett...most nemaz csak kicsit...mind1
2010. márc. 13. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

nem úgy kéne,hogy ő hív meg téged popcornra,vagy ilyesmikre? : D ez álltalában vagy úgy megy,h mindketten a sajátotokét fizetitek,vagy peidg a fiú a lányét..de hogy a lány a fiúét...az szerintem egy kicsit cinkes.

vagy esetleg,ha nincs túl sok pénze ilyenekre,akkor nem moziba kéne mennetek,vagy ha igen,akkor előre letisztázni a dolgokat.

egyébként szerintem ne csinálj ebből olyna nagy ügyet,mert ez csak popcorn...

2010. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!