Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet legyőzni azt az...

Hogy lehet legyőzni azt az érzés h nem vagyok rá képes? A munkám múlik rajta.

Figyelt kérdés
Minden nap a visszautasítás hegyekkel kell szembenéznem apró pici sikerek reményében. Viszont fizikailag meg idegileg kezdem nem bírni ..-de a munkahelyemet szeretem mit tegyek ??
2012. márc. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne az lógjon a szemed előtt hogy: nem fog sikerülni

Minden kezdődő melónál: Megpróbálom, és mindent megteszek, hogy sikerüljön. Ha nem sikerült, tudom, hogy én mindent megtettem érte!

Van egy olyan tippem, hogy callcenteres vagy. Igaz?

2012. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyasmi, és köszönöm h írtál ..
2012. márc. 22. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem a visszautasításssal van baj, hanem a stílussal. Ne vedd magadra. Akkor is legyél kedves és barátságos hangvételű, ha nemet mondanak. Egy idő után úgy rád ragad, hogy észre sem veszed, de jobb kedved lesz. Jobb lesz a hangulatod, másképp állsz hozzá, és még lehet, hogy emiatt több sikered lesz.
2012. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod nagyon sok az ilyen jellegű telefon. Én tudom, hogy el fogom utasítani, így nem engedem, hogy sokáig beszéljen az illető. Az elején tisztázom, hogy nem aktuális. Azt tanácsolom, ha ilyen az illető akit felhívsz, ne erőszakoskodj, hogy még meg sem hallgatott téged. Ez nem a te hibád, hanem a tevékenységedé. Neked pedig jelenleg ez van. Enni kell.
2012. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen telefonálós nem egy hálás munka. Én is általában lerázom őket, kezdetben nagyon kedvesen és udvariasan, de némelyik olyan szemtelen és ragadós, mint a piaci légy, olyankor kénytelen vagyok rövid úton elküldeni (határozott NEM, és leteszem a telefont). Szerintem a legtöbben ott cseszik el, hogy megpróbálják rábeszélni az embereket, ami úgysem megy, legfeljebb még néhány keresetlen szót is bezsebelhetnek. Ha nem akarsz udvariatlan visszautasításokat, akkor az első udvarias NEM-re köszönj el, illetve ne hívogass olyan céget, ahol egyszer már elutasítottak. Ez egy ilyen meló, fel kell hívni 100 számot azért, hogy 4-5 helyen választ kapj a kérdéseidre.
2012. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a szerződést benne van egy mondat "A munkát köteles vagy a legjobb tudásod szerint elvégezni" Ha a fönök elégedett a munkáddal csak épp a padtársad nem akkor szarj a többi fejére és ne görcsölj ezen a kérdésen többet.
2012. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előzők nagyon jókat írtak - én még egyet tanácsolnék:

TANULJ.

Először is nyelvet (angol vagy német) - ennek még a munkahelyeden is örülnek, esetleg segítenek is benne.



Utána meg egy normális szakmát.

Ugyanis ez előbb-utóbb kikészítheti az idegeidet. Főleg akkor, ha nem is bírod.

2012. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen helyzetem. Csináld azt hogy elkezdesz járni ógára vagy valamilyen könnyeb sportra amivel a hasizmotad wrősíted,ezáltal csökken a stressz,nő az önbizalom.
2012. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!