Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki nem szarja le hogy petőfine...

Ki nem szarja le hogy petőfinek éppen jókedvében milyen gondolata támadt amiről elkezdett írogatni? Egyáltalán miért éri meg hogy megtanuljuk ezeket majd elfelejtuk?

Figyelt kérdés

most is dolgozatot írunk, és annyira mocskosul unalmas és értelmetlen hogy azt már bűn tanulni


és ha leírom minél pontosabban az éppen akkori gondolatait akkor 5öst kapok, de ha éppen más jut eszembe és nem egyezik teljesen mértékben petőfi gondolataival akkor már csak 4-es vagy 3mas lehet


és mivan ha petőfi elefántra gondolt, de a nagy sietségben kutyát írt le és azt kell majd bemagolni


én meg elefántot írok a dolgozatra,a tanár meg levonja a pontot mert szerinte petőfi nem úgy gondolta



de nem hiszem el hogy ezek a baromságok cask engem bosszantanak? igaz, unalmas dolgot tanulni nem fáj, csak szimplán kellemetlen, tehát ameddig bírjuk , viseljük el. Majd mikor már a fél világnak a teli lesz a ... a rendszerrel akkor fogunk fellázadni.

a 10 éves öcsém is olyan baromságokat tanul, ha mondjuk kicsivel jobban beléjük nevelnék az életben való érvényesülést és értelmes dolgokkal töltenénk azt a 5-6 órát, olyan boldog lennék, de így:\

új oktatási rendeszer, királyság, még többet tanuljon a nép, eddig úgy is olyan sok embert érdekelt mikor születetett meg hol jött rá a hasmenés 85. Lajos francia királyra


bocs. egy kicsit feltudom húzni magam az egészen, de ezt ne így vegyétek, hanem szép nyugodt hangnemben írtam le a gondolataim :)

helyesírás, tudom, fáradt vagyok ne haradudjatok előre is

18f


2012. márc. 5. 23:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
vedd úgy hogy csetelünk, hallgatlak
2012. márc. 6. 23:28
 12/12 anonim ***** válasza:
29%
Üzenet ment.
2012. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!