Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez kisebbségi érzés?

Ez kisebbségi érzés?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet azzal fenyegeti az apja, hogy elmondja a haverjának azokat a neki nem tetsző dolgokat, amiket otthon csinál. Az apja haverjának a gyereke pedig egy közösségbe jár az ismimmel. Arra számít, hogy majd a haverja elmondja a gyerekének, az pedig felhozza a témát bent ellőttünk, és jól kiröhögjük. Szegény ismimnek már elég irritáló egy ideje, hogy képtelen leállni magával az apja és csak löki ezeket az idétlen fenyegetéseket neki.


Elvileg folyton azzal piszkálja, hogy kisebbségi érzése van, aztán löki ezek az idétlen, idegesítő fenyegetéseket.


Tényleg ekkora gond neki az, hogy néha szarás közben kiugat a gyerek WC-ből, semmibe veszi, sorozatosan visszapofázik neki és hogy leugatja? Elég sokszor normális vagyok tud lenni vele, szóval és sem értem, mi baja.


A fenti dolgok alapján ti mit mondanátok? Kisebbségi érzésről van szó? (a gyerek szempontjából)



2012. febr. 23. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
azt, hogy az apja, úgyhogy az ismid ne ugassa le, ne pofázzon neki vissza és ne vegye semmibe, mert az apja és kész pont.
2012. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy kisebbségi érzés-e vagy sem, ami miatt a gyerek visszaugat sorozatosan az apjának - a lényeg, hogy sajnos megteszi...
2012. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!