Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az segítene ha...

Szerintetek az segítene ha elmennék pszichológus?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom magamat. Nincs semmi amit szeretnék magamba. Lelkileg és idegileg is kivagyok. Folyton kiakadok mindenen és sírhatnékom van. 'Legjobb' bnőmmel folyton összeveszünk. És úgy érzem hogy csak kihasznál. És hogy nincs egy igaz barátom se. Volt pár öngyilkossági kisérletem is de nem mertem ezt tenni a családommal. Rettentően rosszul vagyok lelkileg.Már próbáltam erről beszélni másoknak. De ugyérzem ugyse értenék meg és csak kiakadnának. Minden napom abból áll hogy várom mikor lesz vége. Szerintetek mi segítene?
2012. febr. 17. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem ártana egy pszichológus. De ne várd a csodát, ahhoz neked is tenned kell, hogy változzon az életed.
2012. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem és én próbálok is érte tenni de nem sikerüll minél jobban próbálok valamit annál inkább nem akar sikerülni.. És nem tudom hogy a szüleimnek ezt h mondjam el.. Mert ők ugy tudják h velem minden rendben van és szuperül vagyok.. Nem tudom hogy mondjam el nekik... Félek h hoggy reegálnának rá...
2012. febr. 17. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig beszélned kellene a szüleiddel, ők is támogatnának és melletted állnának. Tudom, hogy nehéz, de erőt kell venned és őszintén el kell beszélgetned velük. Hány éves vagy?
2012. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
13... És rendben..Megpróbálok velük majd beszélni..
2012. febr. 17. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod, amikor én is kb. ennyi idős voltam, nekem is voltak ilyen problémáim és nem beszéltem erről a szüleimnek sohasem. Pedig kellett volna, mert a sok fájdalmat, amit akkor kaptam egészen felnőtt koromig magamban hordoztam és komoly pszichés bajok kínoztak, gyógyszereket is szedtem. Szerintem jobb minél előbb tisztázni a dolgokat.
2012. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálok velük beszélni. Csak az a baj hogy legtöbbször félek az érzéseimről beszélni..vagyis inkább nem szeretek..
2012. febr. 17. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, én is ezért nem beszéltem velük anno. De így utólag visszagondolva nem értem mért éreztem így. Ma már felnőtt vagyok, de még a mai napig meg tudok velük beszélni bármit. Ha most meghallgatnak, akkor is ugyanúgy meghallgattak volna.
2012. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben hát...akkor megfogom anyuval ezt beszélni.. Vele jobban megtudok mindent beszélni...Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 17. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Jobbulást!
2012. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2012. febr. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!