Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi bajom lehet?...

Szerintetek mi bajom lehet? Pszichológus ki tudná deríteni?

Figyelt kérdés

Szeretem ha egy nő szexuálisan "megaláz" pl: tökön rúg, lepisil, számba köp, tisztára nyalatja velem a tűsarkú cipőjét, azt is szeretem ha rág valami gyümölcsöt, és azt leköpi a földre, és én megeszem.

Az utóbbi két hétben a barátnőmmel elég gyakran csináltuk ezeket.

23/F


2011. aug. 29. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát, ha te ezt szereted...
2011. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szimplán hülye vagy.. Nincs ezzel baj.
2011. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Minek ehez pszichológus,ez egyfajta szexuális beállítottság,és tutira nem te vagy az egyetlen,látod még partnert is találtál hozzá.Elfolythatod magadban,de attól nem leszel boldog.
2011. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Na még pártolják is a betegek a betegséget.


Kérdező, jól érzed, hogy beteg vagy, mindenképp segítségre van szükséged. Nem lehet ezt normálisnak tekinteni, kérj segítséget! (és a "barátnőd" is)

2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a betegség az akkor betegség ha

gátol a mindennapi életben, abban hogy előrejuss.

Namost ha te szex közben szeretsz a fölrdől megrágott dolgokat felzabálni, akkor szerintem ez nem gátol a mindennapi életben.


De a pszichológus ebben is segíthet, hogy elfogadd, de te ilyen vagy és ne szégyenkezz miatta.


Ha a homoszexualitás nem betegség akkor ez mér lenne az?

2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, én nekem tetszene ha 1 férfi meztelenül fojtogatna a tükör előtt.
2011. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
XD hát beteg vagy, de nem orvosilag.
2011. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukáddal milyen volt a viszonyod kisgyerekként?
2011. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19:14


Nagyon rossz

2011. aug. 29. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor talán itt van a kutya elásva. Nem gondoltál még arra, hogy leülj vele megbeszélni mindent, ami anno fájt neked? Esetleg ha egyszer kiönthetnéd neki a szívedet, jobban éreznéd magad, most eltekintve a kérdésedtől mondom ezt.
2011. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!