Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt pszichológus? Írjon...

Van itt pszichológus? Írjon nekem e-mailt, kérem.

Figyelt kérdés
szeretném magam megismerni, és ehhez (is) pszichológusi véleményezés lenne jó. fontos lenne. kérem szépen, aki pszichológus, írjon nekem az e-mail címemre. köszönök mindent. nempszichológusok ne írjanak az emberismerőtehetségük akarva reklámozni.
2011. febr. 7. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Akkor menj el egy rendelőbe.

Szerinted a pszichológusok a szabadidejükben e-mail-ben elemeznének téged?

Annyira naiv vagy..

Vedd a fáradtságod, menj el. Te érdeked. ha meg lusta vagy, akkor pukkadj meg :)

2011. febr. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mégha valami súlyos problámád lenne megérteném, de emiatt, mert szeretnéd magad megismerni....pffff... Szerinted azért végeznek el több év egyetemet, hogy ingyen megismertessék veled magadat???
2011. febr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Balfahsz.
2011. febr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Uuuúraim! Hőőölgyeim! Miféle mentalitás ez, hogy valaki érdeklődik és egyből ítélkeztek felette és minősítitek? Énbennem inkább tiszteletet ébreszt az, hogy valaki szeretné fejleszteni az önismeretét és pszichológussal levelezne. És miért ne lehetne, aki segít neki ebben? Hisz minden szakmából járnak itt, nem kizárt ez sem.

A kérdezőnek én még azt tudom javasolni, hogy keressen a neten önismereti csoportokat, ahol kifejezetten ilyenre toboroznak embereket. Vagy ajánlom a tények-tévitek weboldalt, ahol pszichológiai tanácsadás is van, ingyenesen, lehet, hogy ők is segíthetnek, ha másban nem, ajánlani erre lehetőséget.


(Amúgy kíváncsi lennék, hogy egy szakképzett pszichológus mit mondana az előttem szólókról?)

2011. febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok szakkepzett, de ugy gondolom, hogy ahhoz ilyen segitseget vegyel igenybe, bizony egy szakemberhez kell elmenned szemelyesen.

Ahhoz, hogy barki barmifele velemenyt tudjon adni Rolad, ahhoz feltetlen fontos a szemelyes talalkozas, hiszen fontos ilyenkor az arcod,a tartasod stb. tehat sorolhatnam.

Ha En most latnalak Teged, akkor mar tudnek velemenyt adni pl., mivel a "test" sok mindent elarul.

Ez itt egy forum es van, Aki azert erkezik ide, hogy segitseget kapjon,

viszont van Aki segiteni akar, mivel a mai vilagban ez nagyon fontos, hogy segitsuk egymast, s nem vettem azt eszre pl. ezen a forumon, hogy barki is reklamozna onmagat.

Keress fel egy szakembert, de az onkontroll segitene Neked abban a legjobban, hogy megismerd Onmagad. A szakember az fogadd Teged es meghallgat, de ez meg nem jelenti azt, hogy befog mutatni Teged Onmagadnak, tehat letezik egy olyan, mint Onismeret es ezt a feladatot Neked kell elvegezni.

Onismeret, onkontroll, lelkitisztitas!

2011. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én csak tanulok még , úgyhogy nem írok rád , de szerintem is jobb lenne ha elmennél rendelőbe , teljesen ingyen találsz már , ki tud töltetni veled teszteket stb
2011. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezek lennének azok a hasznos válaszok? :-(
2011. febr. 8. 05:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz, ha a hasznos válasz az, hogy menj el személyesen egy ebben illetékes emberhez??? -.-
2011. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!