Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A pszichológus tud segíteni...

A pszichológus tud segíteni abban, hogy le tudjam győzni a gátlásaim?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

igen és nem

a dolog rajtad múlik nagyrészt...ő "csak" szóban tud segíteni(persze ez is sokat érhet), de ettől még neked kell leküzdeni a dolgokat.

2010. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Ő nem tud semmit, csak dumálni és dumálni és dumálni. A nehezebbik része úgy is rád vár. Jah persze kell fizess neki egy csomó pénz a dumáért. Ne legyél hülye...
2010. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, tud segíteni. Nem fogja megoldani helyetted a problémád, mert nem is ez a dolga, de legalább a módjára rávezet, amire lehet, hogy egyedül évek alatt jönnél csak rá.
2010. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es! Nyilvánvalóan soha az életben nem voltál pszichológusnál! Akkor honnan veszed a bátorságot, hogy itt osztogasd az észt?
2017. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De voltam én már...éppen ezért írtam azt amit.


2-es vagyok.

2017. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem dumál! A pszichológus hallgat és kérdez!
2017. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen. A terápia egyik legfőbb lényege, hogy lemodellezzen egy egészséges emberi kapcsolatot a számodra, amiben őszinte és nyitott lehetsz.
2017. ápr. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!