Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinálnátok hogy ne...

Ti mit csinálnátok hogy ne legyetek magányosak?

Figyelt kérdés
Szoval engem emberek vesznek körül,barátok,család és még így is olyan magányos vagyok.Néha úgy érzem hogy senki sem ért meg igazán...
2012. febr. 6. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Abba hagyom a rinyálást, és belekezdek valamibe, ami szórakoztat.
2012. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Levelezgetek pár emberrel.
2012. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
például?
2012. febr. 6. 19:15
 4/9 A kérdező kommentje:
1.nek 2. köszi
2012. febr. 6. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én itt segítek a GYK-n, és barátot is találtam.
2012. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

naidefigyelj. én mindig olyan magamnak való típus voltam/vagyok is, viszont van egy nagyon jó barátom akit részben szerencsével de megtaláltam, ezenkívül már 5 éve gitározom és másfél éve parkourozom és érdekes mód lassan de biztosan kezdem megtalálni a "hobbijaimhoz illő társaságot" ,pont van volt az első teremben lévő parkour edzés ,és tök jó volt


hidd el bazi gátlásos vagyok még így is, de úgy fogom fel hogy végre itt a lehetőség hogy változzak, és akármennyire is a megszokottságot szeretné a hülye fejem, nem engedek neki

KEZD BELE VMIBE AMI SZÓRAKOZTAT

2012. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leülök a gép elé,és kötekedek mindenkivelXD
2012. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mert azok nem a lelki társaid ! fórumozz olyan helyen ami az érdeklődési köröd. pl mi érdekel ? engem is sok különleges hobby foglalkoztat
2012. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éppen hobbytot gyüjtökXD
2012. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!