Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha nem akartam ilyenné...

Soha nem akartam ilyenné válni, de most rájöttem, h mégiscsak sikerült?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá, h túl nagy teret engedtem az életemben a barátomnak. Sok változás volt mostanában az életemben, és kevés fix pont, a családom, és a barátom ezek. A többi jött-ment, vannak régi barátaim, de már nem tartom velük annyira intenzíven a kapcsolatot. Most viszont rájöttem, h nem mehet így tovább, h csak ennyi dolog van, amikhez nagyon ragaszkodom, mert nem tesz jót a kapcsolatunknak, h nekem ő az életem egyik értelme, holott csak egy éve vagyunk együtt. Mellesleg újra költözöm, és megint minden meg fog változni körülöttem, milyen pontokat kereshetnék így az életemben, amik mind az életem értelmei lehetnek, amik örömet okoznak, amikhez visszavonulhatok ha pl összeveszek a barátommal? Szóval most az van, h van pár dolog, amiről tudom h fixen ott van az életemben és örömet okoz, de kevés ez a dolog, és emiatt túlságosan is ragaszkodom a barátomhoz. Remélem érthető. köszönöm

21L


2012. jan. 8. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sport, tanulás, egy új hobbi...
2012. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanulsz? Dolgozol? Építsd a karriered! Az lesz a második legfontosabb dolog a későbbi családod után.
2012. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig tanultam, most dolgozni fogok
2012. jan. 8. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg egy kisállat? cica, kutyus?
2012. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amiatt h mindig máshol lakom, nem alakítok ki mély barátságokat, igazából sok elfoglaltságom van, suliba jártam, edzésre, de mégis azt érzem h igazán fontos csak a családom és a barátom. És ha velük vmi baj van, pl összeveszünk, akkor már olyan elveszettnek érzem magam. Nem szeretném h a boldogságom csak tőlük függjön, legyenek egyéb kapaszkodók az életemben.
2012. jan. 8. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy életcél kellene.
2012. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!