Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Énekesnő szeretnék lenni,...

Énekesnő szeretnék lenni, hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és énekesnő szeretnék lenni, de itt nincs rá lehetőségem. Nem járok énektanárhoz, itthon fejlesztem magam, feléneklem a számokat és meghallgatom, és van pár, ami jól sikerült, de sajnos lámpalázas vagyok, mert még sehol nem léptem fel - ezt hamar le tudnám küzdeni.

Főleg bárokban akarok énekelni, de nem tudom hol kezdjem.


2012. jan. 7. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha azt írom, hogy sok fürdőszobában éneklő lány képzel túl sokat magáról. Hányan hitték, hogy jó amit csinálnak, aztán koppantak pl. a X-faktorban, Megasztárban. Nagyon fontos, hogy valaki más, lehetőleg nem családtag mondja azt Rólad, hogy tehetséges vagy. Szerintem próbálkozz karaoke bulikban, bárokban. Ha ott is sikert aratsz, érdemes foglalkozni evvel.
2012. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátok már mondták, hogy jól éneklek. Karaoke bárra már gondoltam, azt hiszem ha legközelebb nagy városba megyek meglátogatok egyet. És onnan hogyan tovább?
2012. jan. 7. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

..."Ha ott is sikert aratsz, érdemes foglalkozni evvel."...

tehát,Előbb arass sikert, majd ráérsz aztán ezen gondolkozni:)

Neten van fönnt vhol vmi amit te énekelsz? Kivácsi lennék rá.

2012. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!