Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Hogy kezdjem...

Mit csináljak? Hogy kezdjem el? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Olyan magányos vagyok és szomorú.Már kb 2 éve érzem ezt.Az emberek nem érdekelnek,és nem tudok mosolyogni rájuk,mert nem szívesen teszem.Ha néha előtör bennem,a "most már elég ebből" tudat,és pl felmegyek a piacra,már azt várom h mikor jöhetek haza,mert nem jó ott lennem.Emberek között.Pedig annyira szeretnék társaságot....:(de ez már megkeserít...
2011. jún. 16. 11:09
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] hogyan gyógyítsam??már beleőrülök?!;((
2011. jún. 16. 11:14
 2/8 anonim ***** válasza:
www.cleverbot.com
2011. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó lehet,de nem magyar...:(
2011. jún. 16. 13:28
 4/8 anonim válasza:
Clever bot az tud magyar is lenni csak kezdj el magyarul írni!! ;) Am miért nem chatelsz vagy esetleg msn-en webcam végülis nem vagy emberek között csak látsz vkit kamerán keresztül ha meg chatelsz nem is látod hanem csak beszélsz vele ..:)
2011. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
itt szoktam és segítséget is írok,és általában mindig jól jön:) így interneten keresztül nincs baj,csak élőben,mikor ott áll előttem,nah akkor menekülnék....bárhová csak egyedül lehessek!:(
2011. jún. 17. 12:06
 6/8 anonim válasza:
15:29 -es vagyok. Hát ez bonyolult vágysz a társalgásra az emberekre de ha közöttük vagy akkor nem ... sé olyankor milyen érzésed van ?! Elkap vmi félelem vagy undorodsz vagy mi ?!
2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tud magyarul...

Am h akarsz társaságban lenni, ha elmenekülsz? Ez a kettő valahogy nem fér össze...

2011. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
fogadj be valamilyen állatot..ha egy kutyával megbarátozol talán jobban megy majd az emberekkel is :)
2011. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!