Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha mérgemben...

Normális az, ha mérgemben elsírom magam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy, és hogy fiú vagy lány. Az élet sokszor kegyetlen, de nem lehet mindig sírni. Csinálni kell a dolgokat tovább, vagy elvesztél. Szal a fiú vagy és 14 alatti belefér. Lánynál esetleg 20 körülig. Néhányan érzékenyebbek náluk szo szo. Bár ugye a mérgelődés oka is számít.
2012. jan. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és lány. Túlzottan érzékeny vagyok, könnyen elsírom magam mindenen. De leginkább azt nem szeretem, hogyha felidegesítenek, mert olyankor is képes vagyok sírni... Sőt! Cikinek nem érzem, mert gondolom természetes, és mindenki sírt legalább már egyszer. De zavar. Nem tudnék keményebb szívet építeni magamnak?
2012. jan. 7. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen: nem.


Az életben nagyon sokszor lesz okod mérgesnek lenni. Ha nem tanulod meg már fiatalon kezelni ezt akkor a jövőben viszonylag komoly problémáid lesznek ebből fakadóan.

2012. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kiadod a mérged akkor nem sírod el magad.
2012. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!