Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire gáz ha 15 éves fiú...

Mennyire gáz ha 15 éves fiú létemre elsírom magam a pókember 3 és a távkapcs végén? :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
meglehetősen
2010. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amúgy meg mi az oxigén?
2010. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

van a pókembernek 3. része? hát az sz@r, a első rész az jó volt, a 2. gáz, nekem nagyon nem tetszett, tiszta hülyeség, az első ezerszer jobb

a távkapcsot már rég láttam, de a végére emlékszem, igen az szomorú volt, de kibírtam sírás nélkül, nem szoktam szinte soha sírni, ha más sír az nem gond, de ha én az szerintem gáz

semennyire sem gáz, ez van, ember vagy, megteheted attól, hogy még fiú vagy

2010. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

de végül is ezeknek a filmek vége jó.. és egyáltalán nem szomorú ..

távkapcs úgy állítja be de utána.. meg nah..

am nem gáz de én ilyenek nem sirok.. azon szoktam néha hogy mikor kettesbe vagyok a lány barátommal.. és ölelgetem akkor el tudok érzékenyülni mert annyira szeretem

17/f

2010. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy sírsz

Általában az ilyen filmek végén mindig megható jelenetnek lehetünk tanúi. Az, hogy sírt azt bizonyítja, hogy vannak érzéseid. Át tudod érezni a filmet bele tudod élni magad.

Én mondjuk a megható jeleneteknél alig bírom ki, hogy ne csorduljon ki 1-1 könny a szememböl.

pl. District 9 -nek a végén potyogtak a könnyeim. Pedig nemvagyok egy érzékeny lélek

2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
egyetértek a felettem szólóval.Nem gáz,ha az ember elsírja magát.Mindenkinek vannak olyan jelenetei amikor muszály sírnia.
2010. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) én akkor sirom el magam amikor harry haldoklik a pókemberbe és mondja peter hogy nem akartalak bántani és harry mondja hogy örökre barátok leszünk :)
2010. nov. 6. 18:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz :) Én lány vagyok de ha valami megható azon mindig sírok :D
2010. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is mindig sírok a megható jeleneteken, még akkor is amikor az öcsémmel nézem az oroszlánkirályt, és meghal a kicsi apja :)


17/L

2010. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nem gáz az! Én is elsírom magam olykor pedig már lassan 20 éves leszek.
2010. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!