Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy függ össze ez a 2 énem?

Hogy függ össze ez a 2 énem?

Figyelt kérdés

Egyik énem ami a hétköznapokon van,illetve a hétköznapjaim felében,tehát amikor nincs jó kedvem,vagy csak úgy vegetálok,ilyenkor elég csöndes vagyok,visszahúzodó,félénk és önbizalomhiányos.A hétköznapjaim másik felében,amikor jobb időszakom van,akkor sokat beszélek,nevetgélek,hülyülök,vidám vagyok,de ezt nem úgy kell elképzelni,hogy hétfőtől szerdáig az egyik,szerdától vasárnapig a másik énem van előtérben:D hanem időszakonként változik,1-2 hetenként,vagy ritkábban.Ha pedig elmegyek bulizni,imádok bulizni,pedig sokan nem gondolnák rólam,akkor élem ki igazán magam,akkor viszont imádok a középpontban lenni,akkor is ha nem iszom,vagy csak kicsit.

Mi okozhatja ezt a nagy személyiség változást?Sőt van,hogy napról napra változik a hangulatom is,nem értem.

19/L


2012. jan. 6. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

én is kicsit hasonlóan vagyok ezzel mármint nekem úgy van "2 énem" hogy az egyik az a társasági amit az emberek 99%ának kimutatok tehát hogy boldog vagyok, humoros, társaság középpontja, hülyülök, pörgök, bulizok, sz*rok minden rosszra, azt csinálok amit akarok a másik viszont inkább észre és érzelmekre alapul tehát sokkal komolyabb, segítőkész, érzelmes, értelmes, megértő, mások lelki támasza és pszichológusa stb de ezt az oldalamat viszont nagyon kevés ember ismeri és ha valaki megismeri meg is lepődik rajta mert külsöre is inkább az 1. látszik meg általánosságban a viselkedésemen is.

nálam pl a második leginkább szerintem a sok csalódás és rossz dolog miatt alakult ki de mégis azért van az 1. előtérben mert így "védem magam" a külvilág elől és kevésbé vagyok sebezhető elvégre csak az tud ténylegesen fájdalmat okozni aki közel áll hozzám és ismeri minden oldalam

2012. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem ikrek vagy?

Csak mert én az vagyok, én is hajlamos vagyok ilyenre, sőt.

2012. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,kos vagyok vízöntő aszcendenssel:)
2012. jan. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!