Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik 6-8 év után költöznek csak össze?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 22 éves, párom 25. 3 és fél éve vagyunk együtt, jelenleg egytemre járok és utána jön a mesterképzés. Szóval még 3-4 év a suliból sajnos és csak azután tudunk összeköltözni. Pár barátnőm szabályosan lenézett mikor kérdezték mikor lépünk már tovább és én elmondtam ezt nekik. Mert ők már 2 év után legkésöbb odaköltöztek a pasijukhoz. Így tényleg soknak tűnik de sajnos nem fogok elöbb dolgozni, csak részmunkaidőben és havi 45 ezerből nem lehet megélni, ráadásul a mesterképzés elég drága, örülök ha azt tudom fizetni.

Nagyon gáz ez? :(


2012. jan. 4. 11:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Mit foglalkozol a tirpák barátnőiddel? Miért, ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor inkább otthagyod a barátodat? Te komolyan egyetemre jársz ilyen szinttel?
2012. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Én csak egy kérdést tettem fel, de akkor nem foglalkozok a barátnőkkel:D

Természetesen nem hagyom el, mert szeretem, odaadó angyon csak itt is folyton CSAK olyanokat olvasok hogy fél év meg max 1-2 év után összecuccoltak. Így nagyon soknak tűnik a 6-8 év, akkor is ha már letelt belőle 3-4.

2012. jan. 4. 12:01
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Hát csak annyit, hogy nem kapkodtátok el. De hogy emiatt lenézni valakit? Hát.... Szóval nem gáz, ne foglalkozz velük!
2012. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Ebben mi a lenézendő?:O

Milyen barátnőid vannak, inkább ők a gázak...

2012. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

Tudod mi a gáz? Hogy nem is a saját lehetőségeidet veszed figyelembe és nem a saját kapcsolatoddal foglalkozol, hanem azon agyalsz 22(!) évesen, hogy mit szólnak hozzá a barátnőid. Aztán a gyűrűt fogják lesni a kezeden, hogy van-e már, aztán meg a gyereket várják. Ha valaki lenéz emiatt, az annyit is ér. Basszus, csaj, privátszféra!

19L

2012. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Az gáz eleve, hogy ez a kérdés megfogalmazódhatott benned.
2012. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

jójó köszi a válaszokat csak épp most telt be a pohár és gondoltam megkérdezem

de akkor tényleg nem fogok senkivel foglalkozni:)

2012. jan. 4. 12:04
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Velünk se foglalkozz! :D
2012. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az a véleményem, hogy semmi közöm hozzá mikor költözöl össze a barátoddal.


Ha akkor tudtok összeköltözni, akkor akkor költöztök össze. Kész.

Mindenkinek más az életútja ,azt nem lehet mindig másokhoz hasonlítani. Nincs mérce.


22/L

2012. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Jaj ne foglalkozz velük, nem gáz. Gondolom a barátnőid pasijainak volt már saját lakása és úgy mentek oda, nem pedig a szülők nyakára. Ilyen esetben érthető, ha összejött nekik, de azért ritka, akinek fiatalon saját lakás telik manapság. :D

Mi már 2 éve vagyunk együtt, de sztem csak 10 év múlva vagy még később lesz pénzünk lakásra....:D Én szintén az egyetemet taposom másodévesként + még a mester, barátom dettó, meg hát nem származunk olyan családból hogy venni tudjanak nekünk lakást, még egy 4-5 milliósat sem, arra meg várhatunk mire saját erőből összegyűjtögetjük a pénzt.... De hát ez van. :D

20L

2012. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!