Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik 6-8 év után költöznek csak össze?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 22 éves, párom 25. 3 és fél éve vagyunk együtt, jelenleg egytemre járok és utána jön a mesterképzés. Szóval még 3-4 év a suliból sajnos és csak azután tudunk összeköltözni. Pár barátnőm szabályosan lenézett mikor kérdezték mikor lépünk már tovább és én elmondtam ezt nekik. Mert ők már 2 év után legkésöbb odaköltöztek a pasijukhoz. Így tényleg soknak tűnik de sajnos nem fogok elöbb dolgozni, csak részmunkaidőben és havi 45 ezerből nem lehet megélni, ráadásul a mesterképzés elég drága, örülök ha azt tudom fizetni.

Nagyon gáz ez? :(


2012. jan. 4. 11:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

20L - akkor örülök, hogy nem mi vagyunk ilyen különleges eset

:)

2012. jan. 4. 12:12
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

Ez magánügy. Mellesleg, a fél év után összeköltözős barátnők majd épp szétköltöznek, amikor Ti új és izgalmas szakaszába léptek a kapcsolatotoknak, és a leendő összeköltözéssel még szorosabb és meghittebb lesz az együttlétetek. Én egyre inkább híve vagyok az ilyen "lassú kapcsolatnak", mert így lehet igazán hosszan kiélvezni minden "fázisát". Nem kell rögtön mindent akarni.


Szóval: nem gáz. Akkor költözzetek össze, ha nem papa-mama fogja fizetni a villanyszámlátokat. Na az gáz.

2012. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenkinek kellene 6-8 év mire megismerkednek. Nekem pont az a bajom, hogy ennyi évem már nincs (35), tehát nem fogom kiismerni elégé. Két évig még sokan tudnak mást mutatni mint a valóság, de 6-8 év alatt azért kiderül ki milyen. A kis libuci barátnőidre meg ne hallgass. Ők vegyenek csak zsákbamacskát.
2012. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

13-as:


örülök, hogy más is így gondolja. :) Azért neked is boldogságot kívánok, remélem, hogy nem csalódsz majd!

2012. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Érdekes barátnőid vannak:) mi 5 év után költözünk össze (idén végzek, tehát nyáron). Nekünk ezt tartják korainak a barátok, mindenki csak hüledezik...:-S
2012. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Semmit. Már elnézést, de szarom le, rohadtul nem érdekel mások élete.
2012. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom mit mondjak. Szerintem megpróbálhatnátok kicsit hamarabb, mert együttélés nélkül lehet nagyon el fog laposodni a kapcsolatotok 8 év alatt. Én is mesterire járok, de közben dolgozom rendesen( mesteri délután meg hétvégén van, nyugodtan dolgozom napi 8 órát, 160 ezret keresek, megélünk, a párod meg gondolom dolgozik, vagy hamarabb fog dolgozni) És úgy simán meg tudtok élni, meg őszintén, megvan annak a szépsége, amikor egy fiatal pár spórol és együtt ér el mindent. Szerintem mikor befejezed az egyetemet kereshetsz valami munkát mesteri mellett és összeköltözhettek egy kis garzonba, az nem olyan borzasztó nagy összeg, amit 2 fizetésből fent lehet tartani.
2012. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Akkor lenne cinkes, ha ennyi év után önálló, rendes keresettel még mindíg ki-ki a maga szüleinél lakna...
2012. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem a barátnőidet pártolom, de nekem picit vicces, ha valaki ennyi idő után szánja el magát. Itt nyilván nem rólad van szól, mert te ugye suli miatt nem cuccolsz, hanem azokról, akik a "nem akarok elköteleződni" duma mögé bújnak. 6-8 év már bőven elköteleződés, még egy házasságban is szép idő, nemhogy egy járásban!


De hogy neked válaszoljak: ha nincs előbb lehetőség, akkor nincs és kész. Mások üssék más dolgokba az orrukat! Ne foglalkozz velük!


24/n

2012. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem gáz,de akkor fogjátok igazán megismerni egymást ha együtt laktok.Akkor jöttök majd rá hogy hosszú távon képesek vagytok-e együtt lenni.Inkább előbb derüljön ki hogy nem passzoltok mint mondjuk 10 év után.Nem értem minek kell halogatni.És egyébként ok h suliba jársz,de mi is suliba járunk barátommal,mégis együtt lakunk,mert suli alatt is kell lakni valahol.igaz van egy lakótársunk ,igy olcsóbb.
2012. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!