Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik 6-8 év után költöznek csak össze?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 22 éves, párom 25. 3 és fél éve vagyunk együtt, jelenleg egytemre járok és utána jön a mesterképzés. Szóval még 3-4 év a suliból sajnos és csak azután tudunk összeköltözni. Pár barátnőm szabályosan lenézett mikor kérdezték mikor lépünk már tovább és én elmondtam ezt nekik. Mert ők már 2 év után legkésöbb odaköltöztek a pasijukhoz. Így tényleg soknak tűnik de sajnos nem fogok elöbb dolgozni, csak részmunkaidőben és havi 45 ezerből nem lehet megélni, ráadásul a mesterképzés elég drága, örülök ha azt tudom fizetni.

Nagyon gáz ez? :(


2012. jan. 4. 11:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, mi 5 év után költöztünk össze, sőt esküvő után költözött csak oda hozzám, addig "külön"laktunk (vagyis a cuccai nem voltak ott, csak ott aludt 4-szer egy héten) azóta már 9 éve együtt vagyunk, nem változott semmi!
2012. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

írta valaki hogy mellette simán dolgozik

nem tudom milyen szakra jársz, de sajnos az én szakomon heti 5 nap bent kell lenni, többnyire este 5ig

úgy hogy közte van 1-2 óra szünet

ezért tudok csak részmunkaidős lenni

2012. jan. 4. 15:31
 23/30 anonim ***** válasza:
egyetemen igen, de mesteri délután van, 4től, 8-9ig! Amelett nyugodtan dolgozhatsz. Vagy egyikőtök szüleinél. És a pároddal mi a helyzet, ő sem dolgozik?
2012. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

párom dolgozik igen, ő már befejezte a mestert is

de a mester szakot mondom tényleg. megnéztem az ideiek órarendjét

nem este vannak gyakorlataik

2012. jan. 4. 17:51
 25/30 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülyeség, hogy a mesterképzés csak délután van??? Honnan tudod, hogy ez így van az ország összes mesterképzésén?
2012. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

utolsó: amúgy én is ezen gondolkodtam

nekem pl ez új, egyik ismerősömnél sem úgy van. mindegyik bejár hétfőtől péntekig leginkább reggel 8-10től egészen délután 2ig vagy sokszor 5-6ig is akár

2012. jan. 4. 19:47
 27/30 anonim ***** válasza:

Bocsi akkor, nálunk csak délután van, sőt nem is engedi az egyetem szabályzata, hogy délelőttre tegyen bármit bármelyik tanár, mert nyilvánvaló, hogy mesterin már mindenki dolgozik és nem tud jönni, csak délután. De ez nálunk van.

Amúgy, ha a barátod dolgozik, akkor mi a gond?

2012. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Végülis nálatok tök jó lehet:) Én is szivesebben járnák olyanba ahol délelött dolgozhatok. Barátom 140 ezret keres, sajnos sokmindenre nem lenne elég, ráadásul 2 megyével odább dolgozik mint ahova és suliba fogok járni. Az út több mint két óra lenne, szóval itthon maradok szüleimmel és részmunkaiőzök addigis.
2012. jan. 4. 20:34
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbáljátok nagyon ápolni a kapcsolatot és minél több időt együtt tölteni, hogy ne menjen a kapcsolat róvására. Sok boldogságot kívánok nektek!
2012. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Ápoljuk amúgy rendesen, amikor tudjuk megoldjuk a találkákat:)
2012. jan. 4. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!