Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet hogy az osztálytárs...

Hogy lehet hogy az osztálytársam ilyen bunkó velem?

Figyelt kérdés

Jó azt tudom ,hogy utál de ez nem kifejezés.

Rámküldte az egyik barátnöjét egy 8 éves (mi 11 évesek vagyunk)rámküldte hogy verjem meg ,és a csajjal mi jobba voltunk.És akkor mondja hogy mit mondott neki az oszt.társam és hogy nem akar megverni.És ma kaptunk papirt hogy lehet jégkorizni ,és én nem nagyon tudok és akkor majd megyek,és akkor mondja egy barátnömnek ,hogy azért megy hogy lásson engem elesni

Hogy lehet ilyen bunkó ?

Ilyenkor mi a teendő ?



2012. jan. 5. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még bőven.. majd kinövitek. És hogy mi a teendő?? Háth aludj bmeg!!
2012. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lécci rendes válaszokat !

Kinővi,nem hiszem ki akar késziteni

2012. jan. 5. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek a férgek nem nagyon változnak, maximum csak a módszereik, vége az általános sulinak, külön suliba kerültök békén fog hagyni, rászáll másra...
2012. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemtom, engem 4.-Ig folyton b .asztattak, de aztán az utolsó tanítási nap egy gyereket félholtra vertem, másik 5-t meg agyon!

5.-Ben semmi gond nem volt már :)

Ajánlom, jó módszer!

2012. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!