Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az osztálytá...

Miért ilyen velem az osztálytársam? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Egyébként kedves velem, mindig mondja, hogy üljek mellé órán, segít ha kell (van egy furcsa stílusa, de csak másoknak szólogat be, nekem nem), de folyton kidumál engem a többi osztálytársammal :S Nem nagy dolgokat mond el, de a többiek mindig viccet csinálnak belőle és szivatnak ezekkel a dolgokkal, és ezért nem tudom, hogy csak azért kedves velem, hogy megtudjon rólam dolgokat és mondhassa a többieknek, hogy "nahh ezzel szekáljátok", vagy ő nem akar rosszat csak úgy elmond dolgokat, de mondjuk annak meg végképp semmi értelme, hogy ő rólam dumál másokkal. (pl ilyenek voltak eddig, hogy mondtam neki, hogy az irodalom a kedvenc tantárgyam, kb 1 hét múlva kaptam egy 3-ast irodalomból, és akkor azzal szemétkedtek a többiek, hogy ahhoz képest, hogy az irodalom a kedvencem, csak 3-ast kaptam, hülye vagyok, azért...) -És azért gondolom, hogy ezeket tőle tudják, mert csak neki mondtam el, pl azt is csak ő tudja, hogy mi a kedvenc tantárgyam (vagyis már ki tudja...), és mondom sok ilyen van, és biztos, hogy ő mondja el.

Hogyan deríthetném ki, hogy miért beszél ki folyton, de egyébként nem azt érzem, hogy utálna, mert állandóan ölelget, meg puszilgat (csak nem csinálná, ha annyira utálna, hogy mindenkinek mondaná, hogy szivassanak engem), de akkor mégis mivan, teljesen össze vagyok zavarodva ennek így semmi értelme :S

Ne szóljak hozzá és akkor majd nem beszél ki? csak ez lehet a megoldás?


2009. nov. 10. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg bír téged és nem szándékosan vagy hátsószándékkal mondaná el a többieknek.De ha nem akarod hogy ilyenekkel "szívassanak" akkor ne mond el neki az olyan dolgaidat amit nem szívesen osztanál meg mindenkivel.Nem tudom hogy még mikkel piszkálnak de amit most leírtál példának nem hiszem hogy a többiek is bunkóságból mondanák.Ilyen kis beszólogatások szerintem mindenhol vannak még legjobb barátok közt is.Ez serintem normális,de azért arra vigyázz hogy azért durvább dolgok ne legyenek akkor már tényleg gyanakodj! Puszi
2009. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, hogy ilyen piszkálódások mindenhol vannak, de az nem is zavarna, értem a viccet, amikkor az vicc és velem nevetnek a többiek, nem rajtam :S Ez a 4-5 o.társam, akik lehülyéznek, ők már tényleg rajtam röhögnek, ezért furcsa nekem ez, hogy ő is látja mi van, hogyan viszonyulnak hozzám és mégse érzi, hogy talán nem kellene nekik elmondani bizonyos dolgokat...
2009. nov. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!