Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nap alatt meg lehet...

Egy nap alatt meg lehet tanulni kb 100 oldalt? FONTOSSSSS!

Figyelt kérdés

Lesz egy vizsgám,amire csak 1napom van felkészülni+ma este :/

Ennyi idő alatt legalább közepes szintre meg lehet ezt tanulni? Van benne egy csomó fogalom, idegen kifejezés és mese...

Esetleg módszereket is tudnátok a sikeres tanuláshoz? A sok bajom miatt nehezen tudok odakoncentrálni :(


2012. jan. 4. 20:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kétóránként 10 perc szünetet tartok+mostmár este van , szóval már nem tudok odafigyelni :(
2012. jan. 4. 21:20
 12/16 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen képességeid vannak...


szerintem lehetséges...

gimiben pl. 5-re tanultam meg jópár töritzt 2 óra +szünetek tanulás után, úgy h volt h hajnalban amikor felkeltem még azon is elgondolkodtam párszor melyik fejezet kell a mostani dogára


vagy pl. anatómia átlag 100 oldalt tanulok egy nap vizsgára, de azt másképp nem is lehetne mert így is ca. 10 nap a felkészülési időm...


hogyan tanulj:

- készíts elő minden anyagot ami kell

- tedd sorrendbe

- oszd részekre - logikusan!

- olvass el egy részt és közben húzd ki - így már lesz valami gőzöd róla hogy miről szól

- kezd el újraolvasni azt a részt és ha kell húzd alá ceruzával/stabiloval a még fontosabb dolgokat


közben akár írhatsz pár jegyzetet a nagyon fontos dolgokról, vagy pl. a fejezet címe mellé beírhatsz pár kulcsszót hogy miről szól.


jónak találtam még a színezést: kihúzás, aláhúzás, keretezés - a neuroanatómiai könyvem olyan mint egy kifestő, de hihetetlenül átláthatóvá vált ezáltal. tehát jó ha több színt használsz. a főcímeket pl. bekeretezed, vagy akkor ha új logikai egység jön más színt használsz ilyesmi.


sok sikert!

2012. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ki fogom próbálni :)
2012. jan. 4. 21:55
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
spurival is csak akkor lehet, ha van annyi, hogy nem megy ki a hatása a vizsgáig.
2012. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves válaszolónak! :) Meg lett a hármas :D
2012. jan. 6. 22:05
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tanulnom kéne, de ehelyett ilyen kérdéseket olvasgatok, meg hát ANNYI CICÁS VIDEÓ VAN MÉG!! :D
2015. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!