Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nap alatt meg lehet...

Egy nap alatt meg lehet tanulni kb 100 oldalt? FONTOSSSSS!

Figyelt kérdés

Lesz egy vizsgám,amire csak 1napom van felkészülni+ma este :/

Ennyi idő alatt legalább közepes szintre meg lehet ezt tanulni? Van benne egy csomó fogalom, idegen kifejezés és mese...

Esetleg módszereket is tudnátok a sikeres tanuláshoz? A sok bajom miatt nehezen tudok odakoncentrálni :(


2012. jan. 4. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Képtelenség.
2012. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ja igen : légyszi indokoljátok is.

Képtelenség? Kettes szintre?

2012. jan. 4. 20:45
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
elolvasni is kihívás, nemhogy megtanúlni
2012. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De egy ketteskét össze lehet mesélni? Jó lenne ha legalább az összejönne :/ Módszerek esetleg?(akár sikerül,akár nem)
2012. jan. 4. 20:48
 5/16 anonim ***** válasza:
egyszer talán el tudod olvasni, ha ügyes vagy akkor kétszer. ha jó a memóriád, egy kettes-hármast össze tudsz hozni.
2012. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is csak egy napom lesz :(

Bár nekem úgy 40 oldal, hasonló szerkezettel és szóbeli. Azt meg lehet tanulni???

A 100 oldal amúgy kicsit sok ennyi időre.

2012. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha jó a beszélőkéd,és jó szónok vagy,mint hitler volt,akkor összekamuzhatsz egy kettes,hármas könnyűszerrel,DE,ha nincs meg ezen képességed,EGYENESEN KÉPTELENSÉG 100 OLDALT!!!
2012. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
100 oldalt még akkor is el tudsz olvasni 2-3 óra alatt, ha lassan olvasol. Egyszeri elolvasással is fogsz emlékezni a mesélős részére. Ha van 4 órád rá, akkor az alatt úgy is el tudod olvasni, hogy kiemeled a lényeget, és akkor a fennmaradó időben csak a lényeget kell elolvasnod néhányszor, meg a fogalmakat. Nyilván nem tudsz minden fogalmat szó szerint bemagolni, de ha elolvasod párszor, akkor tuti fogsz emlékezni rá valamennyire. És kicsit értelmezve olvasd, ha nem érted akkor igyekezz megérteni. Én zh előtt egy nappal jártam ugyanígy, és egy délután alatt elolvastam kb 80-100 oldalt, kiemeltem a lényeget és utána azt olvastam, és sikerült. Mondjuk leírhatnád, hogy milyen tárgy, hátha van kifejezettem arra valami tipp. Próbáld erre az időre félretenni a gondokat, ráérsz vizsga után is rágódni rajta, tudom hogy nehéz, de muszáj!
2012. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdted el hamarabb tanulni, és miért itt ülsz ahelyett, hogy tanulnál??????? Így kettest se fogsz összehozni!
2012. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha itt vagy a gyakorin akkor esélyed sem lesz,hogy kettesre megtanuld..Kapcsold ki a gépet,és kezdj el tanulni..
2012. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!