Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a gázért van az, hogy én...

Mi a gázért van az, hogy én szinte alig tudok tanulni?

Figyelt kérdés

Oké,most lehet pocskondiázni akár a neveltetésem,akár engem, de ez nem volt mindig így. Általánosban kitünő tanuló voltam bár akkor még azt se tudtam mi az a tanulás, középsuliban pedig ugyancsak elég jó tanuló voltam,bár tanultam is mellé rendesen. Most viszont egyszerűen alig vagyok képes rá,nem értem miért.

17 éves lány vagyok.

Matekkal,fizikával,kémiával és biológiával van gondom. Egyszerűen úgy érzem hogy folyik össze az egész anyag a fejemben és úgysem tudom jól megtanulni az egészet ezért inkább neki se kezdek már a legtöbbször. Nem tudom elmagyarázni mi van, csak az értheti talán aki hasonló helyzetet tapasztalt. Alapvetően nem vagyok sötét,sőt, mindenki mondja hogy intelligens vagyok és nem értik, hogy suliban miért nem teljesítek kitünően, és őszintén én sem értem.

Vélemények?


2011. dec. 4. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
és úgysem tudom jól megtanulni az egészet ezért inkább neki se kezdek már a legtöbbször. - Itt a gond ..magadba bezséled,h nem megy.. de IGENIS MEGY! Addig gyakorlod amíg nem sikerül. Elkezdeni nehéz..gondolj arra,h volt időszak amikor szintén rendesen tanultál..most is mennni fog:)
2011. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!