Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy minden nap fürödjek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten elhagyom már magam, hogy előfordul,hogy 1 héten egyszer zuhanyzok, hajamat is csak akkor mosom meg,ha éppen megyek valahova és muszáj. A szobám is kész kupleráj, olyan mint egy disznóól állandóan. Mindig eltervezem, hogy változtatok, de sosem sikerül, mert egyszerűen nem tudom rávenni magam. Miért csinálom ezt?
2012. jan. 4. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj egyszer vendégségben önmagadhoz. ;-)
2012. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy ez kib***ott undorító!
2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
xd , jah gondolj arra hogy baromi undorító ember az aki 1 héten 1x tusol, te ne legyél olyan
2012. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy igazatok van, de mégsem megy...
2012. jan. 4. 19:19
 5/15 halibel ***** válasza:
szerintem keress fel egy pszichiátert!
2012. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
lol tőlünk kérdezed? Amúgy én is csak 2szer fürdök hetente.
2012. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
O_O hát nem tudom, ha neked nincs igényed a higiéniára, akkor nehéz lesz.. de akkor miért akarsz megváltozni egyáltalán? ha még a szobád is olyan, akkor beleillesz a képbe :)
2012. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vegyél gumikacsákat és játszhatsz velük fürdés közben
2012. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy nem tudok változtatni rajta, de attól még nagyon zavar, mert a tisztaságot szeretem.
2012. jan. 4. 23:25
 10/15 anonim ***** válasza:

aki vékony,kövér az kondizik hogy lefogyjon ,feltéve ha zavarja és több önbizalmat szeretne


de aki beletörődik hogy ez van, és nem tesz ellene mert azért annyira nem zavarja ,hanem pff csak-úgy-jó-lenne-ha-más-lennék-de-tenni-érte-már-luxus-lenne


tipikus..

2012. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!