Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam?

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nincs elég motivációm és akaraterőm iskolába járni. Utálom az osztályom, egyszerűen nincs olyan ember akivel jól el tudok beszélgetni, senkivel nincs közös érdeklődésünk. Folyamatosan elkések, vagy be se megyek. Elegem van hogy mindenki emiatt baszogat, de tudom, hogy igazuk van! Jó lenne változtatni, de egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy időben felkeljek és elinduljak... Mit csináljak? Nem akarok évetismételni, vagy osztályozóvizsgázni. Lehet nem ide kéne írnom, de hátha itt többen tudnátok segíteni. Mivel motiváljam magam? ( az nem használ, hogy tanuljak, járjak be mert egy senki leszek, nem lesz munkám stb. )
2011. nov. 28. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj át másik iskolába.
2011. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
az elég jó motiváló eszköz, hogy meghatározott igazolatlan után a jegyző pénzbírságot ró ki
2011. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyan ez a helyzet volt nálam is, mára már nem nappali tagozaton járok suliba
2011. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. nem elég jó.
2011. nov. 28. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyenge az akaraterőd, ezen kellene változtatni.
2011. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
estire azért nem mennék szivesen, mert én ugy értem meg a dolgokat ( mert egyébként jó tanuló vagyok, csak nem járok be) ha elmagyarázza valaki.Esti suli kb csak munka mellé jó :S
2011. nov. 28. 21:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, ez a baj, hogy gyenge, vagy nincs is akaraterőm. a cigizésröl sem tudok leszokni.... nem tudom mivel lehetne erösiteni. ppszichológushoz is jártam sokáig de hirtelen már nem mentem el hozzá, mert fölöslegesnek láttam.
2011. nov. 28. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj. ezek szerint semmi és senki se tud 'rávenni'. hagyd ott, keress munkát vagy csinálj amit akarsz
2011. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Majd ha anyuci, apuci nem rakja alád a pénzt, akkor az igazán motiváló lesz.
2011. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem is rakják...
2011. nov. 29. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!