Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az egyik barátnőm beszervezett egy táborba, amin eddig nagyon részt akartam venni, de hogy most közeledik az időpont kezd elmenni a kedvem. Visszalépés nincs, megvan a repülőjegyem. Meg amúgy is pofátlanság lenne, és nem is akarok most csak úgy kilépni. Szóval, nincs kedvem hozzá, mert fizikailag úgy érzem nem fogom bírni a hosszú túrákat, már rég nem sportoltam semmit. Félek nagyon, hogy miattam le kelljen valamit is fújni, vagy hogy elájulok, vagy ilyenek. Aztán ott a másik, az angolom nem túl fényes. És irtózom attól, hogy szinte senki se fog magyarul beszélni. Mindemelett anyagi gondok... Tehát... Hogy lépjek túl mindezen és örüljek a lehetőségnek, és hasznájam ki hogy ott vagyok, legyek felszabadult és örüljek a szorongás helyett?


Valakivel meg kellene beszélni, de hogy mondjam el neki, úgy szégyellem...S amúgy is csak azt fogja mondani, hogy butaság, és kész, mert ő olyan.


2011. aug. 31. 15:35
 1/2 anonim válasza:
Menj el,érzed jól magad. ;)
2011. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szóval igazából fizikai akadálya nincs hogy menjél ugye?


Akkor... Képzeld el hogy jól érzitek magatok!

Képzeld el hogy jól esik a túra, jókat nevettek együtt, mennyi új élménnyel gazdagodsz... Talán önmagad, az igai belső énedet is jobban megismered.

Képzeld el hogy milyen jó lesz felidézni ezt a közös élményt :)

2011. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!