Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy találko...

Hogyan vegyem rá, hogy találkozzon velem?

Figyelt kérdés
16/F vagyok. Van egy netes ismerősöm (szintén 16/F), akit még itt gyakorikérdéseken ismertem meg kb egy éve. Akkor még azt mondta nekem, hogy nincsenek barátai, de még haverjai sem. Szerencsére itt lakik a szomszéd városban, 35 kilóméterre, én meg szinte minden hétvégén megyek oda vagy apámhoz, vagy haverokkal, de még sosem találkoztam vele. Már régóta hívom, de mindig hárít, kitalál valami irreális kifogást. Én viszont már nagyon szeretnék vele találkozni, mert az elmult évben nagyon "megkedveltem", és mivel bár haverom sok van, igazi barátnak szűkén vagyok. Ismerem már jól, azt mondhatjuk, ha néha találkoznánk, akkor lehetséges, hogy ő lenne a legjobb barátom is. Szeretném őt megérteni, mert eddig az volt a gondja, hogy nincs kivel barátkoznia, most van egy ember aki azt várja, hogy barátkozhason vele, akkor hol a probléma? Valami ötlet, hogy beszéljem rá?
2011. nov. 30. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Netes barátokkal nem nagyon szeret találkozni az ember... unszolgasd, hátha megadja magát :)
2011. dec. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja ezt észrevettem, és már unszolom egy ideje xD
2011. dec. 1. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezzel a netes "barát" unszolgatásával van problémám. Szintén egy éve ismertem meg valakit, nagyon szeretnék már vele találkozni, mert lelkileg igencsak közel került hozzám, ám mikor lehetőségünk lett volna rá, mindig hárított és elutasított(bár közöttünk nem csupán 35 km távolság van). Pedig tudom, hogy ő is szeretné valahol... Na mindegy, bonyolult, és szerintem a legfőbb probléma az, hogy elvégre is nem tudhatjuk, mi jár a másik fejében, ő miként tekint ránk. Így sajnos én sem tudok igazán ötletet adni.

15/L

2011. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!