Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor az életem egyik fele...

Mikor az életem egyik fele helyre jön, a másik fele széthullik. Mással is így van?

Figyelt kérdés
Ma hosszú idő után, összejöttem az új párommal, utána 10 perccel kaptam a telefont, hogy nagybátyámnak autóbalesete volt. Eltört a bordája, medencéje, lába. Miért van ez így?
2012. jan. 4. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülhetnél, hogy túlélte. Ha így nézed, máris nem olyan rossz a helyzet. Mindig annak örülj, ami van, jelen esetben, hogy nem történt nagyobb baj.
2012. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Neked teljesen igazad van! Ez velem is igy van!
2012. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig így van... Ha a magánélet oké lenne, akkor általában az éhenhalás szélén vagyok. Ha jól ment, akkor meg eddig mindig magányos voltam, vagy vki beteg lett / meghalt :(

Nem is jut most eszembe olyan hosszabb időszak, amikor minden rendben lett volna. Talán tényleg ez az élet rendje, ha nem vagy kivételesen szerencsés, vagy vmi hurráoptimista, aki annak is örül, ha elüti egy kamion, mert legalább nem egy egész konvoj volt :)))).

Nagybácsinak jobbulást, új pasihoz meg sok boldogságot egyébként!

2012. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is így van - aznap, mikor pozitívat teszteltem és megmondtam a férjemnek, hogy kisbabánk lesz, pár órára rá kapta a hívást, hogy apukája meghalt :(
2012. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos én nem tudom, eddig az életem minden fele szét van esve.
2012. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!