Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésem óta ismerem és...

Születésem óta ismerem és most nagyon megtetszett. Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A szüleink rendszeresen összejártak már a születésem előtt is. Én 22 vagyok, ő 29. Kislányként is mindig helyesnek tartottam, a húgával barátnők voltunk anno. Már 4-5 éve nem találkoztam vele, de ma mikor megláttam hát mintha elvarázsoltak volna. Kedves is volt, mondta hogy mennyit változtam mióta utoljára találkoztunk, jól is néz ki, áhh teljesen oda lettem érte. :D


Érdemes vajon elgondolkozom rajta hogy hátha lehetne közöttünk valami, vagy felesleges?


2011. nov. 8. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen persze. Szerintem ha látod, hogy ő is szimpatikusnak talál hívd el nyugodtan valahova inni valamit. Aztán eleinte ne nyomulj rá barátkozzatok és meglátjátok. Szerintem nincs kizárva az sem, hogy lesz közöttetek valami de ez rajta is múlik. Ne képzeld bele magad előtte semmibe :)
2011. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!