Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum mellett mindig biztonságb...

Apum mellett mindig biztonságban éreztem magam. Mással is így van?

Figyelt kérdés

Apum 3 éve halt meg. Míg élt ő volt az egyetlen aki mellett soha sem féltem. Pedig nem volt egy nagydarab ember, igaz magas volt de vékony. Nem is a testalkata miatt éreztem úgy hogy nem félek mellette, hanem úgy belülről. Pl neki nagy rutinja volt a vezetésben, és úgy vezetett mint egy autóversenyző. Mindenki majd bet*jt mellette, én soha. Mások mellett meg mindig kapaszkodok, meg félek. De pl mikor ketten laktunk, soha sem féltem itthon, ha a volt barátom aludt itt, akkor meg igen.

Ez a biztonságérzet miért alakult vajon ki?


2011. dec. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, de ezzel én is ugyanígy vagyok. Talán mert ő volt a naaagy apu, akire kiskorod óta felnéztél.
2011. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a feltétlen bizalom a szülő iránt amit sikerült megtartaniuk később is. Sok gyerek csalódik, te nem. Szerencsés vagy... hogy ilyen szüleid vannak ill voltak.
2011. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy megélhetted, nekem meghalt apám, mikor pár hónapos voltam. Utólag értettem csak meg, hogy mennyi nehézségem, félelmem, önbizalomhiányom volt azért, mert úgy kellet felnőnöm, hogy nem volt mellettem egy biztos pont.
2011. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!