Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem éreztem ilyet....

Még soha nem éreztem ilyet. Szerintetek miért van?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy férfival. Első pillanattól kezdve vonzódunk egymáshoz. Ahogy megláttam érdekelt és ez kölcsönös volt. Később kiderült, hogy van barátnője de már haldoklik a kapcsolatuk. Mondtam neki, hogy nem én leszek az aki miatt szétmegy a kapcsolata, keressen meg ha szakítottak és készen áll egy új kapcsolatra.

Ennek már fél éve. Azóta nem hagy békén, próbálkozik, randit kér, sms-ekkel bombáz, hívogat, tényleg bármit meg tenne értem. De még egy csók se volt köztünk és még mindig együtt van a barátnőjével. Azt mondta addig nem akarja kidobni, amíg nem próbáljuk megy együtt. Nem akar két szék közül a pad alá esni.

Csakhogy bennem átértékelődtek a dolgok az elején nagyon kívántam, alig tudtunk ellenálni egymásnak. Most pedig azt érzem hogy már tul sok, hogy már annyira erőszakos és mégsem szakít barátnőjével, hogy már nem is érdekel igazán. Nem értem miért változott meg a véleményem. Most már félek viszonyt kezdeni vele. Miért? Mit gondoltok?


2011. jún. 25. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba! Ha tényleg akart volna tőled valamit szakított volna a barátnőjével!

Mi vagy te árucikk? Nem válsz be,visszacserél?

2011. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen így van, ahogy az első hozzászóló írta. Nagyon inkorrekt a barátnőjével szemben, igazán önző módon viselkedik. Ha valakit igazán szeretünk, akkor bevállaljuk a kockázatot, nem félünk egyedül maradni. Mert ez sajnos erről szól.:( Szegény barátnő meg mit sem sejt. Benned is azért változhattak meg a dolgok, mert rájöttél, hogy nem ilyen önző, sunyi emberre van szükséged, nagyon nem fair módon viselkedik veled is, és a barátnőjével is.
2011. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mark86


Mert egy önző büdös hazug paraszt!

Egy férfi nem fél hogy hova esik,ha akar valakit,megtesz érte mindent,ha nem akar egy kapcsolatot kilép.

Felejtsd el és keress valakit aki szeretni tud.

2011. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó olvasni, hogy van még ilyen. Nagyon nagyra tartom azt, ahogy kezeled ezt a helyzetet. Mindenhol azt hallani, hogy ha az emberekben felébred a vágy, ész nélkül másznak bele mások kapcsolatába. De aki megcsal, utána sosem lehet nyugodt felőle, hogy őt is meg fogja csalni az, aki képes volt a barátnője háta mögött ilyet tenni. Te többre tartod magad annál, hogy szerető légy, és többre tartod azt a másik lányt annál, hogy ilyet tegyél vele.

Hidd el, hosszú távon ez a hozzáállás megtérül. Valószínű nem ebben a férfiban, hanem másban. Ő hajlandó lett volna csalni, és te ezt tudod, ezért ti ketten már sosem lesztek boldogok.


Én is voltam hasonló cipőben. Élettársam volt, akivel inkább csak lakótársak voltunk, meg is ütött olykor. Én anyagilag nagyon függtem tőle, bár sose kértem tőle pénzt, de a házat csak vele együtt bírtam fenntartani.

Ha nem így lett volna, már 1,5 éve külön élek tőle, amikor megismertem egy srácot, akivel nagyon egymásba szerettünk. Egy fősulira jártunk levelezőn. Éjszakákba menően tanultunk együtt a neten keresztül, mindenben segített és én is neki. Mire észbekaptunk, már egymásba szerettünk akaratunk ellenére. A lényeg, hogy ő szeretett volna lefeküdni velem, de én kerek-perec megmondtam neki, hogy míg barátom van, szó sem lehet róla.

Hogy őszinte legyek, én sem akartam 2 szék közt a padra ülni. Főleg a kutyáim miatt nem, mert nem csak a házat kellett fenntartanom, hanem róluk is gondoskodni. Fiatalon maradtam egyedül egy hatalmas házban és volt olyan tél, amit nagykabátban töltöttem, mert nem mertem fűteni. A lényeg, hogy nem nagyon engedhettem meg magamnak azt, hogy magamra maradjak egy rossz döntés miatt. Ezért én is tudni akartam, megéri-e váltani. Ezt meg csak úgy tudhattam meg, ha találkozgatok a sráccal és megismerem jobban. De már ott elakadt a dolog, hogy a titkos randevúk szervezése egyik hazugságot szülte a másik után. Mekiben ültem Vele, mikor felhívott az élettársam, és hablatyoltam valamit a telefonba, rettentő zavarban voltam. Aztán ránéztem a szerelmemre, vérvörös volt az arca és szembesültem azzal, hogy most épp 2 embert alázok meg de nagyon. Az egyiknek hazudok, a másikat pedig letagadom. Éjszakákba menően törtük a fejünket a szerelmemmel azon, hogyan ismerhetnénk meg egymást úgy, hogy közben ne kelljen megcsalni a páromat. Mert nem csak a szex tartozik ide, azt már jól éreztem.

Megmondtam a szerelmemnek, hogy én őt többre értékelem annál, mint hogy szeretőmnek tartsam, akit le kell tagadnom a telefonban. Nem is értettem, ő magát miért nem értékeli annyira, hogy ne vállalja ezt a szerepet. Nekem a mai napig fáj, hogy azt mondta, nem zavarja, hogy barátom van, szívesen lefeküdne velem így is. Én emiatt nem tudok benne 100%-ig megbízni ma se, pedig nem csal meg. De mégis vétett valami nagyon alapvető szabály ellen: a másét ne kívánd. De legalább amíg a másé, addig ne váltsd valóra amit kívánsz. Szóval kettőnk közül rajtam múlt az, hogy nem feküdtünk le idő előtt.

Úgy terveztem, néhány hónapig néha találkozok vele, aztán talán 5-6 hónap múlva döntök. De amikor a következő randin 3 órán át csókolóztunk, rájöttem, hogy itt már minden eldőlt. Ez már kőkemény megcsalás és ha tovább megyek ezen az úton, mindkét kapcsolatomat tönkreteszem. Úgyhogy aznap este mindent elmondtam az élettársamnak, és szakítottam vele. Azóta eltelt 3,5 év és tudom, hogy jól döntöttem. Már az a 2 hónap is nagyon sok volt, amialatt úgy kerültem közel máshoz, hogy közben párom volt. Kellett ennyi idő nekem a döntéshez.

Ha fiatalabb lettem volna, ha lettek volna szüleim akikre számíthatok, ha nem múlik rajtam a kutyáim sorsa, nem féltem volna 2 szék közül a földre esni.


Mivel a szerelmem előtt még így is bizonyítottam, hogy nem vagyok hajlandó senkivel lefeküdni a párom háta mögött, a végtelenségig megbízik bennem. Néha már olyannyira, hogy már szinte fáj, miért nem féltékeny rám sosem.


Én csak azt mondom, ne változz meg soha és ne kerülj soha olyan helyzetbe, hogy szerető legyél. Te ennél sokkal értékesebb nő vagy. Ha férfi lennék, csakis ilyet akarnék, mint te. Olyan jó lenne néha férfi szájából is azt hallani: ne haragudj, de foglalt vagyok. Őszintén szólva ilyet még nem hallottam férfitől:(

2011. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!