Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
a barátommal már egy ideje együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást és én mindent megteszek neki amit szeretne igyekszem tökéletes barátnő lenni egyetlen feltétellel, hogy ne beszéljen más lányokról vagyis ne dicsérje őket mert mindenkire halál féltékeny vagyok és nem tudok mit csinálni pedig már rohadtul elegem van.. és zavar hogy én nagyon figyelmes vagyok vele szemben minden tekintetben, ő pedig nagyon NAGYON kevés esetben, de én csak ezt az egyet kértem, hogy tegyen úgy mintha a többi lány nem is lenne nőből, és már állati sokat veszekedtünk emiatt (miattam) de még mindig b_szik figyelni erre.. túl sokat kérek?
2012. jan. 2. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre egy-két szóval válaszolni. Ha a kapcsolatban nem érzitek egyformán jól magatokat, akkor az semmit nem ér. Veszekedések, nézetkülönbségek minden emberi kapcsolatban van, s kell is hogy legyen. A mérleg legyen pozitív.

A másik elvesztéséhez nagyszerű ok a féltékenység. Biztosan megrontja a viszonyt, s nagy baj lesz a vége. Meg az okos nő enged egy kicsit.

Van erre egy mondás: Nem baj, ha máshol jön meg az étvágy, csak az ember otthon vacsoráljon.

Ha meg menni akar, úgysem tudsz tenni semmit. Ha kedvét leli más lányok társaságában, de ugyanakkor neked több szeretet ad, hozzád ragaszkodik, akkor nem árt kicsit hagyni. Ha elmarad a féltékenykedések, akkor talán a figyelme jobban feléd fordul. Mert hát mit kap tőlük? Kedvességet? Igen. Tőled is, mondod, de talán ki- és ráerőszakolt.

És ne használj csúnya szavakat!

2012. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tedd föl ezt a kérdést a szerelem, szex kategórián belül a kapcsolatok részre, ott jóval több értelmes választ fogsz erre a kérdésre kapni.
2012. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy én hülyeséget írtam, vagy szerinted igen?
2012. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem baj, ha máshol jön meg az étvágy, csak az ember otthon vacsoráljon.

tetszik ez a mondás, csak az a baj hogy ebben az esetben én egy eszköz vagyok és behunyja a szemét és az étvágykeltőbbikre gondol, és ez, ez nem tetszik.

2012. jan. 2. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor talán jobb elengedni.
2012. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez feltételes mód. csak ettől félek (hangsúlyoznám, hogy nem valószínű hogy megtörténik valaha) de mégsem tudok elvonatkoztatni ettől az eshetőségről és az őrületbe kergetem magunkat, ezért kérem hogy NE beszéljen másokról meg ne nézegessen pucér nőket úgy hogy akaratlanul a tudtomra jut (kilinkeli facebookra..) de semmi, mintha mit se mondtam volna
2012. jan. 2. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!