Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyamatosan csalodom a...

Folyamatosan csalodom a barataimban. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok. Mindig egy olyan barati kprbe szerettem volna tartozni,ahol mindenki tud a masikrol mindent,es mindenki ugyanolyan fontos.

2eve osszebaratkoztam par fiuval es lannyal,akikkel nem talalkozunk naponta,de azert havonta kb.egyszer talalkozunk,a szulinapokat is mindif egyutt unnepeljuk.

Nekem ok nagyon fontosak,mindig egybol kiszurom,ha valamelyikuknek baja van es segitek,ajandeknak is mindig valami olyat veszek,amire mar elotte mondta valamikor,hogy tetszik,mindegyikuknek en vagyok a lelki szemetese es altalaban en hivom ossze a bandat.

Ezzel szemben ok altalaban eszre se veszik,ha valami bajom van,vagy ha igen,akkor sem erdekli oket annyira,hogy esetleg belemelyedjunk a temaba, szulinapi ajandeknak egy kepeslapot kaptam,mig az egyik lanynak vizipipat vettunk,mert regota vagyik ra.Egyikuk se hiv fel soha,csak ha valami baj van es segitenem kene.


En vagyok tulsagosan erzekeny, vagy ez masnal is igy mukodik? Mit tegyek?


Koszi a valaszokat! :)


2011. dec. 11. 08:45
 1/6 anonim válasza:

Sajnos szinte bizonyos, hogy nem érdekled őket eléggé.

Ne vesszél velük össze, de ne ebbe a baráti körbe fektess komoly energiákat.

Mindeki arra vágyik, hogy fontos legyen. De ez az a baráti kör, ahol neked mindig ez az összehozósdi szerep fog majd jutni csak. 30 év múlva is.

Ha megoldható, tartozz másik társaságba is!

2011. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt,es mivel nagyon vagysz ra, nem tudod eltitkolni, hogy szeretetehes vagy,ezt megerzik es kihasznalnak ennyi. Te nem vagy a baratjuk max a haverjuk. Velem is igy volt, es mindig csak "ilyenek" jottek ossze,aztan egy nap mar nem vagytam "baratokra", nem is hiszek a baratsagban,azota csak haverok vannak, vagy inkabb csak ismerosok, keves energiat fektetek belejuk, nincs fajdalom,de mar hianyerzetem se. A ferjemtol mindent megkapok. Valoszinuleg nincs parod, vagy ha van,nem a megfelelo, en ugy gondolom, ha ennyi idosen nincsenek igaz barataid,ha egyaltalan ez letezik,ketlem,hogy mar lesznek. Es nem a kor miatt,hanem mert ahogy idosodsz ugy hullanak le ezek a szep leplek a baratsagrol, valamint egyre kevesbe vagyik az ember mely szeretetre kevesbe kozeli emberektol(tehat nem csalad,es nem tars).
2011. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? hol lax?
2011. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés barátom van, de engem is elhagytak néhányan. Éppen azok, akikért gyorsan, sokat akartam tenni. A lelkemet kiadtam értük. Nagyon megtépázták a lelki világomat, de túl kellette tennem magam a viselkedésükön. Azért az évtizedek óta szeretett barátaim megmaradtak mind a négyen.
2011. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha észreveszed,hogy csak te keresed őket,ők nem téged akkor felesleges rájuk pocsékolni az időt.menj közösségekbe ,ismerkedj máshol..
2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak EGYSZER tudnál csalódni bennük, nem benned lenne a hiba.
2011. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!